استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: کمبود نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق را به صورت کشوری پیگیری می‌کنیم اما از اموال موجود نیز باید نهایت استفاده شود.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده عصر امروز در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز آذربایجان‌شرقی بر برنامه‌ریزی در زمینه نظارت بر کالاهای قاچاق تاکید کرد.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در زمینه مبارزه با قاچاق کالا حرکت خوبی در استان در حال انجام است، گفت: افزایش کشفیات به میزان ۴۱ درصد در سال جاری نشانگر رشد مبارزه است اما با این حال مسئولان امر استان از این وضعیت راضی نیستند که این نشانگر روحیه خدمت آنان است.

وی تاکید کرد: اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالای استان بر این مسئله توجه دارند که مبارزه با قاچاق بر اساس فرمایشات رهبری تحقق اشتغال و تولید داخلی است.

جبارزاده گفت: مهم‌ترین مسئله در کشور و استان موضوع اقتصادی است که در این میان نوع نگرش باید هماهنگ و همسو با اقتصاد مقاومتی باشد تا در برابر هجمه‌های خارجی مقاوم باشیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: همت و تلاش مسئولان آذربایجان‌شرقی برای مبارزه با قاچاق کالا نشانگر برنامه‌ریزی جدی برای مبارزه با قاچاق و حمایت از تولید داخلی است.

به نقل از خبرگزاری فارس، جبارزاده بر حمایت و تامین تجهیزات نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت: باید از نیروی انتظامی حمایت کافی را داشته باشیم و در همین زمینه تجهیز پاسگاه‌ها و تامین نیرو مورد توجه است.

وی اظهار داشت: کمبود نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق را به صورت کشوری پیگیری می‌کنیم اما از اموال موجود نیز باید نهایت استفاده شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :