بمنظور ارتقای فرهنگ ترافیک و رانندگی و کمک به کاهش حوادث و جلوگیری از سوانح خودرویی و آسیب های ناشی از آن کمپین “من اؤز یولومدا سورورم سیز نئجه” در تبریز فعال شد.

تبریزمن، سرویس شهری: این طرح در فضای مجازی و توسط تبریز دوستان فعال شده است. نظم در ترافیک شهری یکی از اهداف این کمپین بوده و این طرح همزمان در چند شهرستان مختلف آذربایجان شرقی نیز برگزار می شود.

photo_2016-06-07_10-33-49

بدون شک یکی از دلایل عمده ترافیک در شهرهای بزرگ رعایت نکردن قانون حرکت خودروها بین خطوط است که بی توجهی به این قانون علاوه بر ایجاد ترافیک سنگین، دلیل عمده سوانح رانندگی درون شهری می باشد و راه اندازی این چنین کمپین هایی می تواند باعث کاهش حوادث و روان تر شدن ترافیک در کلانشهرهای بزرگ همچون تبریز شود.

گفتنی است که مجریان این کمپین اقدام به چسباندن استیکرهای این کمپین و محتواهای ترافیکی آن روی تاکسی ها و اتوبوس ها و خودروهای شخصی می کنند که علاقه مندان می توانند برچسب‌ها را به صورت رایگان از فست فود یاکاموز در کمربند میانی میدان سجادیه به طرف اتوبان کسائی دریافت کنند.

گفتنی است که بهترین شیوه در ارتقای فرهنگ رانندگی استفاده از ظرفیت مردمی و آموزش مردم به مردم است و به نظر می‌رسد که کمپین بین خطوط نیز همین رویه را در پیش گرفته است.

582625_841


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :