شهردار منطقه ۶تبریز با اشاره به تجربه موفق برگزاری ستاد استقبال گردشگران نوروزی ، از احداث کمپ دائمی گردشگری و نماد ورودی غرب تبریز در مسیر جاده تبریز – مرند خبر داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی شهرداری این منطقه، سیاوش مکانی، ضمن بازدید از ایستگاه های استقبال نوروزی اظهار داشت: با توجه به تجربه دومین سال برگزاری ستاد استقبال بهاری ، کمپ دائمی استقبال از مسافران شامل سرویس بهداشتی، نمازخانه، بوفه خرید مواد غذایی، نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات فرهنگی و محل استراحت موقت مسافران در ورودی غرب تبریز احداث می شود.

وی با اشاره به برپایی ایستگاه استقبال از مسافران نوروز در ورودی جاده مرند – تبریز، اعلام کرد: با وجود برودت هوای استان، در ایام تعطیلات نوروزی روزانه بیش از ۵۰۰ نفر گردشگر از خدمات ایستگاه های شهرداری منطقه ۶، بهره مند شده اند.

مکانی افزود: ستاد تسهیلات نوروزی آذربایجان شرقی برای راهنمایی مسافران در ایستگاه استقبال بهاری شهرداری منطقه ۶ مستقر شده و به هدایت میهمانان و گردشگران تبریز از سراسر کشور پرداخت.

بر اساس این گزارش، شهرداری منطقه شش تبریز در ورودی جاده مرند – تبریز با برپایی غرفه های محصولات فرهنگی، صنایع دستی، غذاهای بومی و محلی، برپایی کارواش رایگان و همچنین توزیع پکیج راهنمای مسافر شامل نقشه تبریز، سی دی راهنمای مراکز دیدنی، آثار تاریخی و مناطق توریستی شهر از میهمانان نوروزی استقبال می کند.

آماده سازی پارک ها برای اسکان مسافران و آماده سازی مساجد برای پذیرایی شبانه روزی از دیگر اقدامات شهرداری منطقه شش تبریز برای ایجاد رفاه مسافران نوروزی است .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :