عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت : راهکارهای مختلفی برای کاهش آلودگی هوا قابل ارائه است که می توان در تهران اجرا کرد .

به گزارش تبریزمن،  محسن سرخو  افزود: در خصوص ممنوعیت ورود خودروهای بالای ۲۰ سال پیشنهاداتی ارائه شده  و با همکاری ستاد معاینه فنی  ، شهرداری و پلیس راهور این طرح اجرائی خواهد شد.

وی افزود : با ساماندهی خودروهای هیبریدی در ناوگان های حمل ونقل عمومی و تاکسیرانی میتوان کمک موثری در کاهش  آلودگی هوا ارائه داد.

سرخو با بیان اینکه ورود خودروهای هیبریدی کمک بسزایی در کاهش آلودگی هوا می نماید گفت : برای اینکه به این صنعت رونق دهیم بهتر است در کشور حمایت های لازمه از آن شده و صنعتگران داخلی کشور تولید خودروهای هیبریدی را به عهده بگیرند تا هزینه های گزافی برای واردات خودروهای هیبریدی پرداخت نشود .

وی تصریح کرد : از راهکارهای دیگر می توان به کاتالیزه کردن خودروها ، اتوبوس و ناوگان های حمل و نقل عمومی اشاره کرد و این اقدامات با کمک ستاد معاینه فنی و خودروسازان میسر خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد : با حمایت های بیشتر از خودروسازان داخلی و به روز شدن این صنعت و تولید خودروهای هیبریدی و موتورهای برقی در داخل کشور به خودکفایی خواهیم رسید .


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :