به گزارش تبریزمن، مهندس حسین دشتی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی صبح امروز در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری با مرکز سلامت شهرداری تبریز و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و ابلاغات ایشان، کمیته امداد علاوه بر وظایف اصلی و عمومی خود وظیفه حمایت خانواده های نیازمند در حوزه های سلامت روحی و روانی و تامین بهداشت به همراه حمایت های حقوقی و فرهنگی از قشر ضعیف و کم درآمد جامعه را نیز دارد.

دشتی ادامه داد: با تفاهم نامه ای که امروز میان سه ارگان منعقد شده و تنفیذ گردید، قدم های بسیار خوب و امیدوار کننده ای برای افزایش سلامت جسمی، روحی و نیز حمایت هر چه بیشتر از خانواده های نیازمند برداشته خواهد شد. با توجه به وجود تعداد مناسبی از خانه های سلامت مرکز سلامت شهرداری تبریز در نقاط مختلف شهر، امیدواریم اقدامات خوبی در راستای اهداف ذکر شده انجام گردد.

DSC_0070

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده خدمات مشاوره ای بسیار مناسبی در این خانه های سلامت به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد ارائه خواهد شد و با بهره گیری از علم بروز و نوین پزشکی به همراه آموزه های اسلامی، که اکثر مشکلات عدیده اجتماعی و فرهنگی جامعه ما به دلیل غفلت از این آموزه ها می باشد، در جهت افزایش سلامت و آگاهی مردم محروم شهر تبریز و حل مشکلات ناشی از این محرومیت گام های بلندی برداشته خواهد شد.

دشتی در خاتمه افزود: همکاری های این چنینی بین سازمان ها و ارگان های مختلف نمونه بارز همدلی و همزبانی مسئولین در جهت خدمت به مردم بوده و امیدواریم این تفاهم نامه ها و همکاری ها باعث افزایش خیر و برکت در جامعه اسلامی مان باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :