به گزارش تبریزمن، مدیرعامل تیم تراکتورسازی با توجه به تخلفات تماشاگران تیمش، از سوی کمیته انضباطی برای برگزاری جلسه ای پیرامون تخلفات و اتفاقات استادیوم یادگار امام فراخوانده شد.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه در گفتگو با تبریزمن در این خصوص گفت: افتخار می کنیم به هوادارانمان که پرشور و پرتعداد هستند. از تماشاگران تیم تقاضا می کنم داخل استادیوم یکسری مسائل رعایت شود، چرا که کمیته انضباطی روی این تیم و هواداران حساس شده است. در شأن یک باشگاه فرهنگی ورزشی نیست که به کمیته انضباطی فراخوانده شویم.

وی ادامه داد: به هر حال از هواداران می خواهیم به تیم خود کمک کنند. باید هواداری که دلش برای این تیم می تپد با تماشاگر نما و کسی که قصد ایجاد بحران دارد فرق آنها همیشه مشخص شود. این باشگاه نه برای من، نه برای تونی و نه برای هیچ کس دیگر نیست بلکه صاحب اصلی تراکتورسازی مردم عزیز آذری هستند که ما افتخار می کنیم که بتوانیم به آنها خدمت کنیم.

پیش از این، رئیس کمیته انضباطی در یکی از مصاحبه های خود ضمن تقدیر از تماشاگران ۷ باشگاه لیگ برتر فوتبال گفت: از تماشاگران ۷ تیم لیگ برتری نفت تهران، سایپا تهران، راه آهن تهران، گسترش فولاد تبریز، استقلال اهواز، پدیده خراسان و ذوب آهن اصفهان تقدیر می کنیم. چرا که از تماشاگران تیم های فوق تا هفته پنجم هیچگونه تخلفی گزارش نشده است. متاسفانه ۹ تیم لیگ برتری تقریبا تخلفاتی را داشته اند که بیشترین تخلفات تا هفته متعلق به تماشاگران تیم های ملوان و تراکتورسازی تبریز است. مسلما تخلفات اولیه با جریمه نقدی برای تیم ها در نظر گرفته میشود اما اگر رفتار ناشایست و تخلفات ادامه دار باشد، بازی بدون تماشاگر و خارج از خانه برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :