به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در کنفرانس خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان پس از معطل گذاشتن ۴۰ دقیقه ای خبرنگاران در خصوص شرایط تیم گفت: استقلال خوزستان حریف بازی فردای ما خواهد بود که توانایی های بسیار بالایی دارد. آن ها سه پیروزی کسب کرده و در کار های دفاعی عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته اند؛ ضد حملات برق آسا نیز نقطه قوت آنان بوده و ما باید به دقت حرکات تیم مقابل را زیر نظر بگیریم.

تونی ادامه داد: ما باید هر چه سریعتر به روز های خوب خود رسیده و نتایج را به نفع خودمان تغییر دهیم. انتظار دارم بازیکنان در دیدار پنجم سه امتیاز کامل را در خانه بدست آورده و شرایط تیم در جدول رده بندی را بهبود بخشند. باید دوندگی و تلاش بیشتری نسبت به گذشته از خود نمایش دهیم تا موفقیت های بیشتری بدست آوریم.

سرمربی تیم تراکتورسازی ادامه داد: متاسفانه در چهار سالی که در ایران بودم، چهار تیم مختلف را تحویل گرفته و از پایه شروع به ساختن تیم نموده ام. امسال نیز وضعیت همانگونه بوده و بازیکنان به صورت ناقص رفته رفته به تیم اضافه شدند. هیچ کم کاری نداشته ام و مثل سال اول حضورم در تراکتور با انگیزه بالایی تلاشم را ادامه می دهد. تمام تمرکز من روی تراکتورسازی است تا بتوانیم در کنار همدیگر به اهداف خود دست یابیم.

DSC_0026

تونی الیویرا در ادامه افزود: در بازی با راه آهن و پدیده ما در لحظات آخر گل خوردیم ولی در بعضی از بازی ها هم در لحظات پایانی به برتری رسیده ایم. این مسائل پیش می آید و اصلا غیر طبیعی نیست. ما همیشه سعی می کنیم هر چه برای تیم خوب است انجام دهیم و تا لحظه آخر که در تراکتور هستم تلاش خواهم کرد بهترین اعمال را برای این باشگاه انجام دهم.

تونی ادامه داد: منتقدان همیشه می توانند به من حمله کنند ولی این را بدانید مربی همیشه مسافر است و این تراکتور است که برای شما می ماند. فراموش نکنید تراکتور بالاتر از تونی است. من چاره جز ادامه دادن با این بازیکنان تا پایان فصل ندارم و دست از کارم نخواهم کشید.

سرمربی تیم تراکتورسازی اظهار کرد: ما باید به داشته هایمان نگاه کنیم و با این ها ادامه دهیم. در تیم های مثل سپاهان برخی بازیکنان به ترکیب تیم اضافه شده اند اما در تیم ما همه بازیکنان تغییر کرده اند. بازیکنانی که برای فصل جدید مد نظر داشتیم جذب نشده اند و همین امر باعث شد تا یک هفته قبل از آغاز مسابقات تیم هنوز ترکی خود را پیدا نکند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :