به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند بعد از برتری شیرین تیمش برابر تیم ذوب آهن در نشست خبری به خبرنگاران حاضر در ورزشگاه بنیان دیزل گفت: خیلی از این نتیجه خوشحالم چراکه ذوب آهن تیمی خوب و منسجم است و در مسابقات آسیایی این فصل شکست نخورده که ما این تیم را موفق شدیم شکست دهیم.

وی با اشاره به اینکه کمتر پیش می آید یک تیمی دو گل از ذوب آهن عقب باشد و بعد نتیجه را برگرداند، ادامه داد: ما امروز نتیجه را سه بر یک هقب بودیم ولی در پایان موفق شدیم چهار بر سه حریف را شکست دهیم.

کمالوند با بیان اینکه امروز مصدوم و محروم داشتیم ولی نفرات جایگزین خیلی خوب کار کردند، گفت: این کار و این نتیجه خوب از دست دلاور مردان گسترش فولاد تبریز می آید و من فکر می کنم امروز یک تیم جدید گسترش فولاد متولد شد.

سرمربی گسترش فولاد تبریز سپس به حضور تماشاگران در ورزشگاه اشاره کرد و با قدردانی از آنها گفت: حضور تماشاگران در ورزشگاه و تشویق آنها به ما انرژی داد.

وی با تاکید بر اینکه گسترش سال بعد مدعی لیگ برتر خواهدبود، افزود: ما سال بعد به قطب جدید فوتبال ایران تبدیل خواهیم شد و من از این موضوع مطمئن هستم.

کمالوند در خصوص اینکه چگونه این نتایج باید ادامه داشته باشد، گفت: گسترش فولاد راهی را طی می‌کند که خیلی زود بین مدعیان فوتبال کشور خودش را معرفی خواهد کرد. ما زمین خوبی داریم و در ورزشگاه اختصاصی خودمان بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم. اینها نوید آن را می‌دهد که کنار تراکتورسازی تیمی بزرگ خواهیم شد و مانند ذوب‌آهن و سپاهان یکی دیگر از قطب‌های فوتبال ایران می‌شویم.

وی در پایان تأکید کرد: ما فصل آینده برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنیم و نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم. امیدوارم در پایان این فصل هم هواداران از گسترش فولاد حمایت کنند که این مسئله هم به نفع تراکتورسازی و هم به سود تیم ماست. چون ما با حریفان مستقیم تراکتورسازی بازی داریم.

دیدار جذاب و تماشایی دو تیم گسترش فولاد و ذوب آهن از هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه بنیان دیزل آغاز شد که این دیدار با نتیجه چهار بر سه به نفع تیم گسترش فولاد به پایان رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :