سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: نفت از تیم های سازماندهی شده لیگ است و بازیکنان خوبی را هم امسال در ترکیب خودش دارد ولی تیم ما هم از شرایط خوبی برخوردار است و فردا برای کسب یک نتیجه خوب به میدان خواهیم رفت.

به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری قبل از بازی با نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه بازی های لیگ سخت هستند و فردا هم مقابل نفت یک بازی سخت خواهیم داشت که امیدوارم نتیجه ی خوبی کسب کنیم.

وی افزود:نفت از تیم های سازماندهی شده لیگ است و بازیکنان خوبی را هم امسال در ترکیب خودش دارد ولی تیم ما هم از شرایط خوبی برخوردار است و فردا برای کسب یک نتیجه خوب به میدان خواهیم رفت.

سرمربی تراکتورسازی گفت: ما از شرایط خوبی برخورداریم و با توجه به تمرینات خوب و منظمی که داشته ایم آماده هستیم تا برای نفت مشکل ساز شویم و بتوانیم در بازی اول خود یک نتیجه خوب و رضایت بخش را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: ما هفته قبل تیم خود را کامل کردیم و نیاز به زمان داریم تا به هماهنگی کامل برسیم ولی ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا بازیکنان را به شرایط ایده آل برسانیم و بتوانیم بازی های خوبی را نمایش دهیم.

تونی الیویرا گفت: ما باید بازی فصل گذشته خود را با نفت به فراموشی بسپاریم و لیگ امسال را خوب شروع کنیم و هواداران هم باید خاطره بازی با نفت را از یاد ببرند.

وی در مورد عملکرد این تیم در نقل و انتقالات گفت: متاسفانه  به دلیل درخواست رقم بالا و پیشنهاد از دیگر تیم ها نتوانستیم بازیکنان مورد نظر من را حفظ کنیم من در مورد ادینیو و دوسانتوس دوست داشتم در تیم امسال باشند ولی با توجه به فراهم نشدن شرایط از تیم جدا شدند.

وی تاکید کرد: ما سعی کردیم بازیکنان خوبی را امسال به خدمت بگیریم و بتوانیم لیگ امسال نتایج خوبی را کسب کنیم و دل هواداران خودمان را شاد کنیم.

الیویراگفت: ما باید هر روز تلاش کنیم تا تیم را به اوج آمادگی برسانیم و بازیکنان به نهایت آمادگی و هماهنگی برسند.

وی درمورد دروازه بانان جدید جذب شده در تیم گفت: اخباری و طهماسبی از دروازه بانان خوب لیگ هستند که سعی خواهیم کرد به خوبی از آنها در ترکیب تیم استفاده کنیم .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :