سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تمجید از بازی ملی‌پوشان گفت: در این دیدار بازیکنان عملکرد خوبی داشتند.

خبرگزاری فارس: کواچ: امروز خوب بودیم/ امیدوارم این روند ادامه داشته باشد

به گزارش تبریزمن، کواچ در نشست خبری با تعریف از تیم ایران گفت: امروز و این مسابقه واقعا خوب بود. امیدوارم این روند و چنین بازی‌هایی را ادامه دهیم. عملکرد ما در سرویس و دریافت‌ها خوب بود.

وی افزود: در توپ‌گیری‌ها عملکرد خوبی داشتیم و ۶۵ درصد در اسپک‌ها موفق بودیم که این درصد خوبی در این سطح به شمار می‌رود. حالا قبل از بازی با لهستان یک روز استراحت داریم. باید برای این بازی هم خوب تلاش کرده تا نتیجه لازم را کسب کنیم. سعی می‌کنم به بازیکنان بفهمانم در هر بازی بالاترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: در دو بازی اول‌مان بازیکنان خسته بودند. فکر کردن به آن آسان است؛ ما مقابل آرژانتین در مسابقات جهانی ۳ بر یک شکست خوردیم، در حالی که تونس نام بزرگی در والیبال ندارد اما ما مقابل این تیم به گونه‌ای بازی کردیم که می‌خواهند پیروزی را تقدیم ما کنند. این را دوست ندارم، ما باید در هر بازی بجنگیم.

به نقل از خبرگزاری فارس، وی افزود: امروز نخستین روزی بود که ما در زمین به خوبی و با انرژی مثبت بازی کردیم. وقتی ما شروعی مانند این بازی داریم برای هر تیمی سخت خواهد بود تا بخواهد ما را شکست دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :