رییس فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد دستیاران اسلوبودان کواچ از تیم ملی کنار گذاشته شده اند. پس از نشست کارگروه تخصصی بررسی عملکرد تیم های ملی در روز دوشنبه داورزنی اعلام کرد که دستیاران کواچ شامل دستیار، مربی بدنساز و کمک ها از تیم ملی کنار گذاشته خواهند شد و اگر کواج با این تغییرات مخالفت کند تغییر می کند. این تصمیمی است که ۲۹ مهر به صورت قطعی اجرا می شود.

به گزارش تبریزمن، رییس فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد دستیاران اسلوبودان کواچ از تیم ملی کنار گذاشته شده اند. پس از نشست کارگروه تخصصی بررسی عملکرد تیم های ملی در روز دوشنبه داورزنی اعلام کرد که دستیاران کواچ شامل  دستیار، مربی بدنساز و کمک ها از تیم ملی کنار گذاشته خواهند شد و اگر کواج با این تغییرات مخالفت کند تغییر می کند. این تصمیمی است که ۲۹ مهر به صورت قطعی اجرا می شود.

داورزنی روز گذشته در صحبت هایی که با سایت فدراسیون والیبال انجام داده از جزییات جلسه خبر داده. البته خبر به صورتی تنظیم شده که تصمیم قطعی فدراسیون والیبال در روز ۲۹ مهر و قبل از شروع لیگ اعلام خواهد شد. اما حرف های رییس فدارسیون به صورت قطعی از تصمیم گرفته شده خبر می دهد.

داورزنی در این مصاحبه با اشاره به اینکه مهمترین موضوعی که تمامی کارشناسان شرکت کننده در نشست نیز به آن عقیده داشتند، تقویت کادر فنی تیم ملی والیبال است اما کواچ با این موضوع موافق نیست و معتقد است که کادر فنی اش خوب است. بعد از جام جهانی و در توکیو نیز این موضوع را با ایشان درمیان گذاشتیم ولی قبول نکرد.

داورزنی با بیان اینکه اگر کواچ به این باور نرسد که تغییر در کادر فنی اش ایجاد شود و این موضوع را نپذیرد، برای مسابقات انتخابی المپیک از او و کادر فنی جدید استفاده خواهیم کرد، گفت: این تغییرات شامل دستیار، مربی بدنساز و کمک ها می شود. البته نکته دیگر این است که آیا ۱۴ بازیکن اعزامی تنها گزینه های موجود بودند یا بازیکنان دیگری نیز شرایط حضور در جام جهانی را داشتند.

رییس فدراسیون والیبال تاکید کرد: اگر کواچ این موضوع را نپذیرد، سرمربی تیم را تغییر خواهیم داد و گزینه هایی نیز برای این موضوع مد نظر داریم که تجربه حضور در المپیک و لیگ جهانی را دارند. البته برخی از آنان اکنون در باشگاه های اروپا مشغول هستند و باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهیم. زیرا از زمان پایان لیگ برتر ایران تا بازی های انتخابی المپیک تنها ۴۵ روز فرصت داریم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :