بیماری اختلال خواب که گریبانگیر ‘مهدی روحی’ کودک هفت ساله مراغه ای شده بود، عصر روز گذشته این کودک را به کام مرگ کشید و کابوس خانواده این کودک مظلوم را به ماتم تبدیل کرد.

به گزارش تبریزمن، مهدی، که دو سال قبل هنگام دوچرخه سواری به زمین خورده بود و از آن روز به بعد به علت عوامل ناشناخته ای ساعت ها و روزها می خوابید به طوری که خواب عمیق وی به هشت شبانه روز نیز رسیده بود، این بار برای همیشه به خواب رفت.

پزشک معالج مهدی و متخصص اطفال بیمارستان شهید بهشتی مراغه گفت: از نیمه دوم دی ماه سال جاری، اختلال خواب این کودک شدت گرفت و این مساله برخی اوقات منجر به کما رفتن وی می شد.

فرحناز اسلامی، افزود: با وخامت حال مهدی و با توجه به آزمایش ها، این کودک عازم تهران و تبریز شد اما حال وی در دو هفته گذشته رو به بهبودی نرفت.

وی اظهار کرد: در دو هفته گذشته این کودک در بیمارستان کودکان فرمانفرمانیان ششگلان تبریز در بخش ICU بستری بوده که پس از ۱۰ روز بستری شدن به بخش عمومی منتقل و سپس با شروع وخامت حالش به طور مجدد به بخش ویژه انتقال یافته بود.

اسلامی، با بیان اینکه سرانجام بیماری این کودک تشخیص داده نشد، ادامه داد: مقرر بود این کودک که برای درمان در انستیتو اخلال خواب کانادا پذیرش شود که مرگ مجال این کار را نداد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا این ضایعه بزرگ را به خانواده روحی تسلیت می گوید.

خبرگزاری ایرنای دفتر مراغه، ۱۴ دی سال جاری گزارشی با عنوان ‘بیماری اختلال خواب، کابوس کودک هفت ساله مراغه ای’ در ارتباط با بیماری این کودک برای اطلاع محققان و پزشکان متخصص در راستای کمک به درمان بیماری این کودک بی گناه منتشر کرده بود.

شهرستان مراغه با حدود ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :