به گزارش تبریزمن، اولین مرحله مسابقات قهرمانی کشور لیگ دومیدانی با حضور ورزشکاران در مواد مختلف به میزبانی تهران برگزار شد که سجاد هاشمی Photo May 01, 6 31 53 PMدونده تبریزی این مسابقات با درخشش خیره کننده اش توانست علاوه بر کسب چندین مدال ، عناوین ستاره مسابقات و فنی ترین ورزشکار مسابقات را کسب کند.

در روز اول این مسابقات سجاد هاشمی توانست در ماده چهارصد متر و در رقابت با برترین ورزشکاران کشور علاوه بر قهرمانی وکسب مدال طلا، رکورد قبلی کشور را که متعلق به خودش بود بهبود بخشد. دونده تبریزی همچنین توانست در ماده ۴*۱۰۰ متر امدادی به همراه تیم استان البرز به مقام قهرمانی دست یابد.

سجاد هاشمی در ادامه درخشش هایش در روز دوم هم با نایب قهرمانی در ماده دویست متر توانست روزهای خوبش را تکمیل کند. در این ماده رضا قاسمی با زمان ۲۰:۹۶ ثانیه اول و هاشمی با زمان ۲۱ ثانیه دوم شد.

دونده تبریزی که سابقه حضور در مسابقات المپیک لندن را نیز در کارنامه خود دارد بعد از مدتی دوری از مسابقات بخاطر مصدومیت این روزها بدنبال کسب سهمیه المپیک ریودو ژانیرو برزیل است و برای کسب ورودی المپیک باید در مسابقات قهرمانی آسیا، جام قهرمانی کازانف ازبکستان، جایزه بزرگ آسیا و مسابقات المپیک جهانی سیزم(ارتش ها) شرکت کند.

گفتنیست سجاد هاشمی که تا سال گذشته با برگزاری تمرینات در تبریز با نام این شهر و باشگاه شهرداری تبریز در مسابقات قهرمانی کشور حضور میافت بعد از دلخوری های که در این استان برایش پیش آمد، این روزها رخت سفر را بسته و با کوچ به کرج با نام البرز در مسابقات شکرت میکند. امید است مسئولین محترم ورزشی استان و باشگاه شهرداری مقدمات حضور دوباره این ورزشکار ارزنده که احتمال کسب مدال در المپیک را دارد را آماده نمایند تا دوباره شاهد حضور فرزند آذربایجان در دیارش باشیم.

Photo May 01, 6 31 39 PM


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :