به گزارش تبریزمن، همزمان با انتخاب رسول خطیبی به عنوان سرمربی تیم تازه لیگ برتری شده سیاه جامگان مشهد و دور شد تک تک بازیکنان بومی از تراکتورسازی و گسترش فولاد، خبرهایی از حضور چندین فوتبالیست آذربایجانی در تیم سیاه جامگان به گوش میرسد.

طبق شنیده ها بازیکنانی چون مهدی قریشی، احمد کامدار، حبیب گردانی، محسن دلیر، سعید مهدی پور و چندین بازیکن دیگر که در یکی دو سال گذشته در سرخابی های آذربایجان توپ میزدند، این روزها در راه مشهد هستند تا با تیم جدید خراسانی ها در لیگ برتر خودنمایی کنند.

بر اس اخرین اخبار بازیکنان مطرح شده علاوه بر اینکه قبلا سابقه همکاری با رسول خطیبی را داشته اند، چندین سال نیز در کنار هم توپ زده اند و از هماهنگی خوبی برخوردار هستند و در حال حاضر نیز سرخابی های آذربایجان آنچنان که باید به دنبال استفاده از این بازیکنان نیستند.

احتمال این میرود که رسول خطیبی بعد از در اختیار گرفتن سکان هدایت سیاه جامگان با کمک گرفتن از بازیکنان همشهری خود بدنبال درخشش دوباره در لیگ برتر باشد.هم این بازیکنان میخواهند خود را به مدیران باشگاه های قبلی شان ثابت کنند و هم خطیبی جوان که از هر دو تیم لیگ برتری تبریز دور مانده بود در فکر انتقام از افرادیست که اجازه فعالیت وی در تیم های شهرش را ندادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :