شاگردان علی افضل موفق شدند با کسب یک نتیجه خوب در تهران مقابل صدرنشین قاطع رقابت های لیگ برتر با یک امتیاز به تبریز بازگردند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم تاسیسات دریایی تهران و مس سونگون از ساعت ۱۶:۰۰ امروز در سالن هندبال تهران از سری رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی ۴ بر ۴ خاتمه یافت.

اصغر حسن زاده( بار۲) به همراه محمدرضا سنگ سفیدی و حمید احمدی ۴ گل تاسیسات دریایی را در این دیدار به ثمر رساندند و در طرف مقابل دیه گو، مسلم رستمی ها( ۲ بار) و حسین طیبی ۴ گل لاله های نارنجی برابر صدرنشین رقابت های لیگ برتر و قهرمان آسیا به ثمر رساندند.

با این نتیجه همچنان فاصله ۴ امتیازی دو تیم بالانشین جدول رده بندی حفظ شد اما در عوض تیم های سوم و چهارم، گیتی پسند و دبیری به آن ها نزدیک تر شده و هیجان لیگ برتر فوتسال همچنان ادامه یافت.

نکته جالب اینکه سرخپوشان فوتبال آذربایجان نیز در بازی امروز با نتیجه ۴ بر ۴ مقابل ذوب آهن در خانه متوقف شدند و از صعود چند پله ای در جدول جا ماندند اما در عوض لاله های نارنجی فوتسال آذربایجان با همین نتیجه قدرت بالای خود را به عنوان مدعی قهرمانی لیگ نشان دادند.

مس سونگون


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :