مهدی کیانی بازیکن محبوب و با تعصب تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص دیدار تیمش در برابر نفت تهران به خبرنگار تبریزمن گفت: حق ما این نبود، قهرمانی کمتریم پاداشی بود که می شد به این هواداران داد. در طول فصل تمام تلاشمان بر این بود تا با کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر پس از ۶ سال دل هواداران را با شاد کنیم اما شرمنده آن ها شدیم. با این حال هواداران تراکتورسازی با حضور و تشویق خود نشان دادند که قهرمان واقعی آن ها هستند.

وی ادامه داد: ما می توانستیم حتی چند هفته زود تر به عنوان قهرمانی برسیم اما متاسفانه داوران اجازه ندادند. در بازی با نفت هم فغانی به دنبال بهانه بود و در دو صحنه با سخت گیری هر چه تمام تر به آندو کارت زرد نشان داد و او را در حساس ترین دقایق بازی اخراج کرد. صحنه مشکوک پنالتی نیز به حدی مشخص بود که حتی بازیکنان تیم نفت خودشان به آن اعتراف می کنند و حقیقتا چنین تصمیماتی از طرف آقای فعانی در بازی های ما مقابل سپاهان و نفت جای تامل دارد.

مهدی کیانی در خاتمه گفت: ما یک سال با تمام کمی ها و کاستی و مشکلاتی که در تیم وجود داشت ساختیم تا در پایان فصل با کسب عنوان قهرمانی دل هواداران را شاد کنیم. هم اکنون نیز تنها ناراحتی ما به خاطر هواداران است اما مطمئنا در سال های آینده موفق تر ظاهر خواهیم شد، حق تراکتورسازی و هوادارانش کسب حداقل یک جام در سال است و امیدواریم بتوانیم در سال های آینده این امر را محقق کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :