استاندار آذربایجان‌شرقی ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به مردم را مهم‌ترین ماموریت فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی ذکر کرد و گفت: پلیس باید در همه جا مأمن و پناهگاه مردم باشد.

به گزارش تبریزمن،  اسماعیل جبارزاده در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مقر فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی برگزار شد، اظهار کرد: اقتدار نظامی امروزه یکی از مولفه‌های مهم اقتدار کشورهاست و مردم ایران بر اساس اعتقادات دینی، رسالت انسانی و دکترین نظامی جمهوری اسلامی ایران، مردمی طلح‌طلب و مدافع آب و خاک و شرف و ناموس خود هستند.

وی افزود: بر اساس تدابیر و تصمیمات فرمانده معظم کل قوا، قدرت دفاعی ما باید در حد اعلای خود باشد به نحوی که حتی فکر تجاوز به خاک کشورمان نیز به فکر و ذهن دشمنان خطور پیدا نکند.

جبارزاده با بیان این که حمایت و پشتیبانی از نیروهای مسلح و کمک به تقویت بنیه دفاعی کشور بر همه مسئولان واجب است، افزود: امروز در سایه وحدت، همدلی و هماهنگی نیروهای مسلح و دستگاه‌های قضایی و اطلاعاتی، آذربایجان شرقی استانی امن برای مردم و ناامن برای قانون‌شکنان و متجاوزان به حقوق مردم است.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به حضور هماهنگ و باقدرت و صلابت نیروهای مسلح استان در مراسم رژه هفته دفاع مقدس، گفت: صدای پای دلاوران نیروهای مسلح در این رژه باشکوه، آوای دلنشین امنیت و آرامش برای مردم استان و هشداری به دشمنان ایران اسلامی بود.

وی خاطرنشان کرد: ما در این مراسم شاهد اقتدار دفاعی ایران عزیز در قالب رژه نیروهای مسلح و نمایش جنگ‌افزارها و ادوات نظامی بودیم و بنده بر خود وظیفه می‌دانم که از طرف همه مردم، مسوولان و خانواده‌های معظم شهدای استان از تمام نیروهای مسلح مستقر در استان قدردانی کنم.

جبارزاده همچنین با قدردانی از زحمات تلاشگران ناجا در ماموریت‌های مختلف، کسب رتبه‌های برتر کشوری توسط نیروی انتظامی استان را مایه افتخار دانست و گفت: تلاش‌های نیروی انتظامی استان در زمینه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا، کاهش تلفات جاده‌ای، کاهش میزان سرقت و دستگیری جنایتکاران در کمترین زمان ممکن را فراموش نمی‌کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود، ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به مردم را مهم‌ترین ماموریت فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی ذکر کرد و گفت: امروز دیگر دغدغه ما کاهش جرم و جنایت نیست، بلکه باید کیفیت خدمات نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف افزایش یابد، هرچند مبارزه با جرایم امنیتی همواره باید در دستور کار نیروی انتظامی قرار گیرد.

وی با بیان این که پلیس باید در همه جا تبدیل به مامن و پناهگاه مردم شود و اولین جایی که مردم به هنگام نیاز به آن مراجعه می‌کنند پاسگاه‌های انتظامی باشد، افزود: اطمینان دارم که نیروی انتظامی در این زمینه هم مانند سایر ماموریت‌های خود موفق خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :