سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز به تمرین تیم ملی فوتبال رفت و با ملی‌پوشان و کارلوس کی‌روش دیدار کرد. او از استقبال ویژه کی‌روش از خودش صحبت می‌کند که باعث شرمندگی‌اش شده است.

به گزارش تبریزمن، کمالوند درباره دیدار با اعضای تیم ملی و برخی مسائل دیگر صحبت کرده که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:


کی‌روش به زودی به تبریز سفر می‌کند

امروز تصمیم گرفتم به تمرین بروم و اتفاقا برخورد خوبی هم با من داشتند. کی روش‌ من را با برخوردش شرمنده کرد و ۷،۸ دقیقا قبل و بعد از تمرین با وی صحبت کردم. درباره مسائل مختلفی صحبت کردیم. او از اوضاع تیم من پرسید و از تیم ملی برایم گفت. کی روش گفت اگر کاری از دست من بر می آید، بگویید تا انجام دهم. من نیز به خاطر این همه لطف از وی تشکر کردم. قرار شد کی روش به زودی به تبریز بیاید.


کی‌روش کاردان است

درباره داریوش شجاعیان صحبت خاصی نداشتیم. فقط برای تیم ملی آرزوی موفقیت کردم و گفتم امیدوارم یکی، دو بازی آینده هم نتیجه گرفته شود تا دو بازی آخر حکم تدارکاتی برای ما داشته باشد. به هر حال با کاردانی کی‌روش کسب این موفقیت دور از ذهن نیست. کی‌روش واقعا با استقبال خوب خودش شرمنده‌ام کرد. او همه چیز را خیلی ریز دنبال می‌کند و درباره گسترش فولاد هم از من سوال کرد و صحبت‌های خوبی رد و بدل شد.


برنامه نود، حقانیت‌ ما را ثابت کرد

فعلا تمرینات را تعطیل کرده ایم؛ زیرا حریف ما در جام حذفی انصراف داد. فکر می کنم در برنامه نود هم دیده باشید که کارشناس برنامه تشخیص داد قبل از دو گل تراکتورسازی خطا صورت گرفته است. بازیکنانم خیلی شرایط خوبی دارند و در بازی با تراکتورسازی نیز بسیار با کیفیت بازی کردند و حق ما واقعا باخت نبود. تراکتورسازی از کم ترین موقعیت خود بیش ترین بهره را برد. بازی با تراکتور برای ما تمام شد و باید برای ادامه بازی های حذفی آماده شویم.


شانس قهرمانی در حذفی

در مرحله یک هشتم با شهرداری ماهشهر بازی داریم و باید بگویم جام حذفی را این بار خیلی جدی گرفته ایم. البته با شما موافق هستم و راه چندان سختی نداریم. اگر شهرداری ماهشهر را پشت سر بگذاریم، حریف بعدی ما ذوب آهن یا ماشین سازی خواهد بود و با هر دو تیم در تبریز بازی خواهیم کرد. راه ما در جام حذفی هموار است و برای اولین بار بازی های حذفی را جدی گرفته ایم. هدایت شهرداری ماهشهر را باقری نیا بر عهده دارد و سابقه همکاری با او را دارم؛ به همین دلیل هم شناخت زیادی از یکدیگر داریم. قطعا برای رسیدن به قهرمانی حذفی تلاش می‌کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :