وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با فدراسیون فوتبال قرارداد چهار ساله دارد و باید به کارش در ایران ادامه بدهد.

به گزارش تبریزمن، محمود گودرزی که امروز سه شنبه برای تماشای بازی ایران و عمان به ورزشگاه آزادی رفته بود، درباره این بازی در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار جذاب و گرمی را شاهد بودیم. بازی بسیار فنی بود و امیدوارم این روند در مراحل بعدی ادامه داشته باشد.

وی در خصوص استعفای کارلوس کی‌روش و احتمال قطع همکاری وی با تیم ملی توضیح داد: ما از فدراسیون فوتبال حمایت می‌کنیم. امیدوارم فدراسیون فوتبال هم آنچه که به صلاح باشد را انجام دهد.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: کی‌روش قرارداد چهار ساله با فدراسیون فوتبال دارد و باید بماند و به قراردادش عمل کند ولی تصمیم با فدراسیون فوتبال است. ما به فدراسیون فوتبال کمک می کنیم.

گودرزی در ادامه در رابطه با آخرین وضعیت چمن محل تمرین تیم ملی گفت: طی بازدید که داشتم چمن فعلی مشکلی نداشت و از وضعیت مطلوبی برخوردار بود. البته دو زمین دیگر را نیز در نظر گرفته ایم.

وی در رابطه با رأی AFC مبنی بر درخواست عربستانی ها برای برگزاری بازی در کشور ثالث تصریح کرد: این رأی، حمایت محسوب نمی شود. این رأی قانونی است و ما هم به قانون احترام می‌گذاریم، اما به این وضعیت اعتراض خواهیم کرد و اعتراضمان را نیز دنبال می کنیم. ما در چارچوب قانون پیش می رویم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان در خصوص حمایت فدراسیون فوتبال عراق از ایران خاطرنشان کرد: وقتی که بحث قانونی و در چارچوب قانون باشد، همه چیز پیگیری می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :