داوود فعال درباره عملکرد دروازه بانان اظهار کرد:عملکرد دروازه بانان تیم فوق العادست تا حدی که هر کدام از دروازه بانان تیم می توانند با صلاح دید سرمربی درون دروازه قرار بگیرند.

به گزارش تبریزمن، مربی دروازه بانان تیم گسترش فولاد درباره حضور ثابت گئورگئیف در درون دروازه گسترش گفت:گئورگئیف بخاطر عملکرد فوق العاده ای که در بازی های اخیر داشته درون دروازه ایستاده است.

photo_2015-11-08_07-19-59

وی در ادامه گفت:عملکرد گئورگئیف باعث شده است که دیگر دروازه بانان تیم با وجود آمادگی کامل نتوانند درون دروازه قرار بگیرند ولی در کل سه دروازه بان تیم به حدی آماده هستند که می توانند در ترکیب اصلی قرار بگیرند.

dsc1-3

dsc1-5

dsc1-9

فعال درباره وضعیت کلی دروازه گسترش فولاد اظهار کرد: ما در ۵ بازی آخر تنها ۲ گل خوردیم و این ۵ بازی با تیم های بالای جدول بوده و علاوه بر عملکرد خوب خط دفاعی، دروازه بانان گسترش فولاد نیز در پیروزی های اخیر بی تاثیر نیست و خداروشکر ما در ۵ بازی گذشته بهترین عملکرد را داشته ایم و امیدواریم این روند را حفظ کرده تا به روند روبه رشد تیم گسترش فولاد  کمک کنیم.

وی ادامه داد: داوود نوشی صوفیانی، یکی از بهترین دروازه بان های لیگ محسوب می شود و اگر قدر خود را بداند و تلاشش را دوچندان کند، قطعا می تواند به تیم ملی راه یابد. متأسفانه این دروازه بان بومی و آینده دار تیم فقط در بازی با تراکتور بدشانسی آورد.

dsc1-1

dsc1-85


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :