به گزارش تبریزمن، هفته سوم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در حالی امروز(پنج‌شنبه) با برگزاری دو تیم سیاه جامگان و نفت تهران از ساعت ۱۷:۴۵ آغاز شد که این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود سیاه‌ جامگان به پایان رسید.

حسین زامهران بازیکن تیم سیاه‌ جامگان در دقیقه ۳۳ روی اشتباه بیرانوند دروازه نفت تهران را باز کرد.

تیم نفت تهران در دقیقه ۴۰ فرصت پنالتی را از دست داد. وحید حمدی نژاد با زدن توپ به دیرک دروازه این فرصت را از دست داد و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

شاگردان علیرضا منصوریان در تیم نفت تهران که مطمئنا با گذشت زمان در هفته های آینده به روز های خوب خود باز خواهند گشت، مطمئنا در هفته های پایانی حسرت این سه امتیاز از دست رفته را خواهند خورد.

فراموش نکنیم که تراکتورسازان در فصول گذشته با اختلاف یک امتیازی مقام قهرمانی را با نائب قهرمانی عوض کرده و همین امتیازات در هفته های ابتدایی می تواند در پایان نجات دهنده تیم باشد.

این سه امتیازی که رسول خطیبی و شاگردانش در برابر نفت تهران بدست آوردند می تواند در اواخر فصل شرایط بهتری برای تراکتورسازی ایجاد کند، تراکتورسازی که مطمئنا از فصول گذشته به اندازه کافی درس گرفته است و در هر بازی به دنبال کسب حداکثر امتیازات ممکن خواهد بود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :