شاگردان امیرقلعه نوعی موفق شدند در دیداری پرهیجان با نتیجه سه بر دو مقابل حریف سرسخت خود به برتری دست یابند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: عصر امروز در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست وسوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، دو تیم تراکتورسازی تبریز و وفولاد خوزستان در استادیوم خالی از تماشاگر تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت سرخپوشان تراکتورسازی موفق شدند با حفظ انگیزه خود و تلاش تا آخرین دقایق بازی، سه امتیازی بسیار، بسیار شیرین را بدست آوردند.

نکته اول این دیدار، سکوت تلخ و اصطلاحا گوش خراش استادیوم یادگارامام بود که با لطف و محبت هیئت فوتبال استان و فدراسیون فوتبال بدون حضور پرشورترین هواداران فوتبال ایران حاصل گردید. حال تنها منتظر هستیم تا ببینیم مسئولین چه رایی برای هواداران با فرهنگ پرسولیس که میدان فوتبال را با میدان جنگ و چهارشنبه سوری اشتباه گرفته بودند صادر خواهد کرد.

به هر حال، شاگردان امیرقلعه نوعی در این بازی موفق شدند تا با ارائه یک بازی هوشمندانه با دو گل از حریف خود جلو بی افتند اما اشتباهات بازیکنان خط دفاعی باعث شد تا فولادی ها دو بار صاحب پنالتی شده و نتیجه را به تساوی کشانند.

هر چند نباید از ضعف تیم برای از دست دادن اختلاف دو گل چشم پوشی کرد، اما با این حال تلاش بازیکنان تا دقایق و ثانیه های پایانی که در نهایت نیز منجر به گل دقیقه ۹۵ خالد شفیعی شد، قابل تقدیر و تشویق می باشد.

با نگاهی گذرا به جدول رده بندی، اهمیت این سه امتیاز بیش از پیش نمایان می شود، همانگونه که در مطالب قبلی هم اشاره کرده بودیم، تک تک بازی های آینده سرخپوشان در رقابت های لیگ برتر حکم فینال را دارد و با توجه به تیم هایی که با آن ها رو به رو خواهند شد، امکان قهرمانی به هیچ وجه دور از دسترس نیست.

حال باید دید در ادامه رقابت ها، شاگردان امیرقلعه نوعی چه نتایجی را بدست خواهند آورد، اما آنچه که مشخص است، اینکه تراکتورسازی در بازی های اخیر نتایج بسیار خوبی بدست آورده و باختی را متحمل نشده است. حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا و تلاش برای قهرمانی و کسب سهمیه در لیگ برتر، می تواند دوباره سرخپوشان را به عنوان یکی از بهترین تیم های ایران در ادامه این فصل مطرح کند…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :