به گزارش تبریزمن، سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی ۴ بر یک تیمش مقابل استقلال گفت:«یکی از خبرنگاران به من گفته بود که مربی ضعیفی مثل من نمی تواند برنده بازی های بزرگ باشد.اگر او امروز اینجا نیست پیام من را به او برسانید.ما رویای میلیون ها تماشاگر را به حقیقت تبدیل کردیم.آنها نماینده یک شهر و باشگاه بودند.»

تونی این را گفت و ادامه داد:«مقابل استقلال بازی کاملی را انجام دادیم.به بازیکنانم تبریک می گویم.هر چیزی که از آنها خواسته بودم را انجام دادند.هواداران ما لیاقت این پیروزی را داشتند.»

تونی با بیان اینکه از استقلال شناخت کافی داشتند ادامه داد:«می دانستیم که چطور آنها را کنترل کنیم.ما انفجاری حمله کردیم و از همین طریق به هدفمان رسیدیم.البته هنوز چیزی تمام نشده است و هنوز سه تیم برای قهرمانی شانس دارند.ما باید به بازی بعدی مان فکر کنیم.»

خبرنگاری از او سوال کرد که آیا فکرش را می کردید که با این نتیجه استقلال را شکست بدهید که اولیویرا این واکنش را نشان داد:«ما از هوشمان در این بازی استفاده کردیم و اعتقاد دارم که توانستیم نتیجه عادلانه ای به دست آوردیم. البته شاید کمی زیاده روی هم کردیم.»

تراکتورسازی چقدر شانس دارد که جام قهرمانی را بالای سر ببرد؟تونی در این مورد گفت:«نفت با استقلال تفاوت دارد.آنها تیم خوبی هستند.ساماندهی عالی ای دارند اما ما نمی توانیم رویای خود را بکشیم چون در این سه ماه تراکتور را از رده پنجم بالا آورده ایم. شاید عده‌ای می گفتند که من ضعیف باشم اما آدم‌های ضعیف گاهی اوقات کارهای بزرگ می کنند.»

او در پاسخ به سوالی درباره حذف تراکتورسازی در آسیا گفت:« چند سال است که تیمی ایرانی قهرمان آسیا نمی شود؟ شما یادتان می آید که تیمی از ایران در آسیا جام گرفته باشد؟»

در این هنگام یکی از خبرنگاران با اعتراض به سرمربی تراکتور گفت که آن موقع که ما قهرمان آسیا می شدیم شما در ایران نبودید. شما حق تحقیر ما را ندارید. که در این هنگام نزدیک بود کار به درگیری بکشد که با دخالت مسئولان سازمان لیگ کار ختم به خیر شد.

سرمربی تراکتورسازی از پاسخ به سوالی درباره کسانی که در تبریز دوست ندارد قهرمان شود امتناع کرد و گفت:« آنچه می‌خواهم بگویم این است که ما رویاهای یک استان و باشگاه را با خود حمل می کنیم و پایش می جنگیم.»


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :