حبیب گردانی بازیکنی بود که پیش از حضور در سپاهان، در تبریز و تراکتور چهره شده و به تیم ملی رسید.

به گزارش تبریزمن، یکی از نکات جالب و قابل توجه در دیدار حساس دو تیم سپاهان و تراکتورسازی، اولین تقابل حبیب گردانی با تراکتورسازی خواهد بود. الزام تراکتور و تونی برای کسب سه امتیاز و بازگشت به جمع مدعیان یک طرف، تقابل گردانی با هواداران تراکتور نیز یک طرف.

مدافع چپ تند و تیز فوتبال کشورمان فصل گذشته و زمانی که هنوز پیراهن تراکتورسازی را بر تن داشت، چند روز قبل از بازی فوق العاده حساس و تعیین کننده برابر گسترش فولاد، دچار مصدومیتی شدید و ناگهانی! شده و از حضور در این دیدار به جا ماند. این موضوع همراه با حرف و حدیث هایی در خصوص کم کاری گردانی برای تراکتور در طول فصل و نیز مذاکرات این بازیکن با سپاهان، نتایج ناخوشایندی در ذهن هواداران به جا گذاشت.

نام سپاهان در فصول اخیر با کلماتی همچون فساد در فوتبال، تبانی، اشتباهات غیرعمدی و اتفاقی داوری! و باندبازی در رسانه ها همراه شده و همواره چنین موضوعاتی پیرامون این تیم داغ بوده است. در فصل گذشته نیز به نظر می رسد مصدومیت ناگهانی حبیب گردانی آغاز ماجراها بوده و در پی آن شاهد غفلت کاملا غیرعمدی مدافعان سایپا از مهاجمان سپاهان! و نیز اشتباهات پی در پی جناب فغانی به نفع طوفان زرد آسیا بودیم.

به هر حال خوش خدمتی کاملا تصادفی حبیب گردانی به زرد پوشان اصفهان، مطمئنا از طرف آنان بی جواب نمی ماند و نتیجه هم به حقیقت پیوستن شایعات مذاکره حبیب بچه تبریز ( به قول خودش ) با سپاهان بود. گردانی در اولین اظهار نظر خود پس از حضور در اصفهان اعلام نمود که از خوشحالی حضور در سپاهان، بدخواب شده و شب گذشته پلک روی چشم نگذاشته است!

گردانی سپاهان

بله، حبیب گردانی که با تراکتورسازی به فوتبال ایران معرفی شده و به تیم ملی رسید، هم اکنون بازیکن سپاهان است و کاری به کار تراکتور ندارد. او می خواهد در ششمین قهرمانی طوفان زرد آسیا، همراه این تیم بوده و در خصوص تراکتورسازی هم تنها به آرزوی موفقیت برای این تیم اکتفا کند.

برای هوادارن فوتبال در آذربایجان، جا به جایی های اینچنینی اولین نبوده و آخرین هم نخواهد بود. آنان می دانند تراکتورسازی با توجه به پشتوانه و شرایطی که دارد، همیشه در اوج خواهد بود و بازیکنان، هیچگاه تعیین کننده ی جایگاه این تیم در رقابت های مختلف نبوده و نیستند، اما این خود بازیکن می باشد که با انتخاب ها و تصمیماتش ارزش و محبوبیت خود را در دل هواداران تعیین می کند. سپاهان شاید حالا حالا ها قهرمان باشد، اما قهرمانی که با نفرت حریفان بدست آمده باشد، پشیزی ارزش ندارد. گردانی تیمی را انتخاب کرد که وجهه خود را در بین تمام فوتبالی ها از دست داده است، تیمی که در پس هر پیروزی اش ده ها و صد ها حرف و حدیث ایجاد می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :