به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در هفته ما قبل پایانی رقابت های لیگ برتر و دیداری بسیار حساس به مصاف هم رفته اند که این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه دو بر یک به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

تیم تراکتورسازی که با حضور بسیار پر تعداد هواداران خود انگیزه ای دو چندان داشت، در دقایق ابتدایی بازی بسیار پر هیجان و طوفانی ظاهر شد تا اینکه توانست در دقیقه ۸ بازی روی حرکت سریع و شوت زیبای سامان نریمان جهان به گل رسیده و از تیم میهمان پیش بی افتد.

در ادامه اما تیم آبی پوش پایتخت توانست رفته رفته جریان بازی را بازگردانده و حملاتی را روی دروازه تراکتورسازی ترتیب دید اما عملکرد دفاعی خوب بازیکنان تیم سرپوش مانع از فروریختن دروازه تیم شان شد تا اینکه حامد لک، باز هم روی ضربه ایستگاهی تیم استقلال دچار مشکل شده و نتوانست توپ را در یک ضرب کنترل کند تا امید ابراهیمی با فرصت طلبی روی توپ برگشتی دروازه تراکتور را باز کرده و نتیجه را به تساوی بکشاند.

پس از به تساوی کشیده شدن بازی، هر دو تیم حملاتی روی دروازه همدیگر ترتیب دیدند اما این تراکتورسازی بود که بار دیگر توانست به وسیله لوسیانو ادینهو جایگاه هواداران تیم تراکتورسازی را منفجر کرده و کار را به نفع تیم تبریزی خاتمه داد.

در ادامه نیز تیم استقلال کاری از پیش نبرد تا رقابت دو تیم در پایان نیمه اول با نتیجه دو بر یک به سود تیم تبریزی خاتمه یافت.

ترکیب دو تیم:

استقلال: محسن فروزان، امیر حسین صادقی، مگویان، هاشم بیک زاده، میلاد فخرالدینی، امید ابراهیمی، کرار، بهنام برزای، محسن کریمی، سجاد شهباززاده و رضا عنایتی
سرمربی: امیر قلعه نویی

تراکتورسازی: حامد لک، میر هانی هاشمی، خالد شفیعی، فریرا دو سانتوس، محمد ایرانپوریان، احمد کامدار، آندرانیک تیموریان، فرید کریمی، فرشاد احمدزاده، سامان نریمان جهان و ادینهو
سرمربی: تونی اولیویرا


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :