به گزارش تبریزمن، به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده، معین عباسیان بازیکن تیم فوتبال پدیده در خصوص پیروزی روز گذشته تیمش در برابر سایپا گفت: خوشحالم که توانستیم به سه امتیاز به موقع دست یابیم. واقعا به این سه امتیاز نیاز داشتیم تا شروعی خوب در نیم فصل دوم داشته باشیم. حالا با روحیه‌ای بالاتر در ادامه مسابقات حاضر می شویم.

وی افزود: دیدار با تراکتور هم سختی و شرایط خاص خودش را دارد، از سرمای تبریز که بگذریم باید مقابل تراکتوری بایستیم که امیر قلعه نویی را روی نیمکت دارد که یکی از بهترین مربیان ایران است. باید با دقت در این دیدار به میدان برویم، اگر خواسته‌های کادرفنی را مو به مو اجرا کنیم، گرفتن نتیجه مناسب مقابل تراکتورسازی دور از دسترس نیست.

عباسیان با تشکر از حمایت هواداران پدیده خاطرنشان کرد: هواداران همواره یار دوازدهم ما بوده‌اند، از حمایت روز گذشته‌شان ممنونم. امیدوارم بتوانیم در ادامه راه نیز مردم فوتبالدوست خراسان را خوشحال کنیم. جایگاه واقعی پدیده اینجای جدول نیست و می‌توانیم به رتبه‌های بهتر برسیم. پتانسیل بالایی داریم و مطمئنم راه خوبی را آغاز کرده‌ایم و به نتایج درخشان‌تری می‌رسیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :