گروه بندی مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا دقایقی پیش در کوالالامپور انجام شد.

به گزارش تبریزمن،در گروه اول این رقابت ها تیم فولادمبارکه سپاهان، تیم های النصر عربستان، لوکوموتیو ازبکستان و برنده پلی آف اول آسیا همگروه شده است.

در پلی آف یک غرب آسیا ۲ تیم الاتحاد عربستان و الوحدت اردن به مصاف هم می روند که می شود پیش بینی کرد تیم چهارم این گروه الاتحاد باشد که مدعیان از این گروه نیز خواهد بود.

در گروه B مسابقات تیم ذوب آهن ایران با لخویا، النصر عربستان و برنده پلی آف سوم لیگ قهرمانان همگروه شده است. تیم چهارم این گروه از بین الشباب عربستان و پاختاکور ازبکستان انتخاب می شود که پلی آف شماره ۳ این رقابت ها را برگزار می کنند.

در گروه C این رقابت ها تیم الهلال عربستان که مدعی این رقابت ها است با تیم های پاختاکور و تراکتورسازی ایران همگروه است نبرد امیر قلعه نویی با الهلالی ها و البته پاختاکوری ها جالب خواهد بود. تیم چهارم این گروه نیز از مرحله پلی آف بیرون می آید. پلی آف این گروه  دو تیم الجزیره امارات و السد قطر برگزار می کنند که هر یک از این دو تیم، تیم های مدعی و صاحب سبک در آسیا محسوب می شوند و سختی گروه تراکتورسازی را بیشتر می کنند می شود نام این گروه را گروه مرگ نهاد.

اما در گروه چهارم مسابقات تیم نفت تهران در صورت صعود در تک بازی پلی آف مقابل العین با تیم های الاهلی عربستان، نسف ازبکستان و العین امارات همگروه خواهد شد که این گروه بسیار دشوار ارزیابی می شود. به این ترتیب ۴ تیم ایرانی لیگ قهرمانان آسیا در ۴ گروه مختلف شانس صعود دارند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :