خوشحال هستم چرا که بازی بزرگ و زیبایی خواهد بود و قطعا از گزارش این بازی لذت خواهم بر.

به گزارش تبریزمن، مجتبی ساعی گزارشگر خوب و پرتوان صدا و سیمای استان آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص عدم گزارش بازی های تراکتورسازی در این مدت گفت: این موضوع را باید اداره پاسخگو باشد و آنها می توانند جواب سوال شما را بدهند. هر خواسته ای که از من داشته باشند آن را انجام می دهم و در این مدت نیز پیگیر این موضوع نبودم که چرا چند هفته است که بازی های تراکتورسازی را گزارش نمی کنم.

وی در پاسخ به اینکه چه حسی برای گزارش بازی تراکتورسازی و پرسپولیس دارد توضیح داد: امروز به من اطلاع دادند که گزارشگر بازی امروز هستم. خوشحال هستم چرا که بازی بزرگ و زیبایی خواهد بود و قطعا از گزارش این بازی لذت خواهم برد و سعی خواهم کرد این حس را به بینندگان نیز انتقال دهم.

ساعی ادامه داد: پرسپولیس نزدیک به ۱۴ سال است که در تبریز نتوانسته پیروز میدان شود. بهترین نتیجه ای که گرفته تساوی است. شرایط تراکتورسازی و پرسپولیس برابر می باشد چرا که در تاریخ باشگاه پرسپولیس سابقه نداشت که ۶ هفته اول این نتایج را کسب کند و می توان گفت این فصل ضعیف ترین عملکرد خود را داشته است.

وی اظهار داشت: تراکتورسازی نیز با توجه به تغییرات زیادی که در ترکیب خود داشت، متأسفانه کمترین امتیاز خود را در ۶ هفته اول این فصل کسب کرده است و همین تشابه باعث شده بازی امروز از حساسیت خاصی برخوردار باشد. پرسپولیس برای دور از قعر جدول پا به میدان خواهد گذاشت، تراکتورسازی نیز قطعا برای صعود به صدر جدول آماده شده است.

گزارشگر بازی امروز تراکتورسازی و پرسپولیس تهران در پایان تصریح کرد: امیدوار هستم در این بازی حساس نیز هواداران تراکتور مثل بازی های قبل تیم محبوب خود را تنها نگذارند و با حضور پرشور خود هیجان بازی را افزایش دهند.این موضوع را هم باید بگویم که از همه هواداران و همشهریان عزیز تشکر می کنم چرا که در مدت ۹ سال کار گزارشگری متوجه شدم که چقدر مورد قبول آنها هستم و این لطف خدا و بینندگان است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :