به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی و فولاد خوزستان عصر جمعه ۲۴ مهرماه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در این بازی، برتری ۲ بر یک تیم میهمان رقم خورد تا تراکتورسازی برای نخستین بار در تاریخ لیگ‌برتر، پیروزی مقابل فولاد در اهواز را تجربه کند. امید خالدی برای فولاد گل زد و آگوستو سزار و محمد ایران‌پوریان هم گل‌زنان تراکتور بودند؛ ضمن‌اینکه اسماعیل شریفات از فولاد و فرید بهزادی از تراکتورسازی هم دو اخراجی این دیدار بودند تا هر دو تیم، ۱۰ نفره بازی را به پایان برسانند.

دراگان اسکوچیچ پس از این دیدار گفت: واقعا از این باخت ناراحت و سر‌خورده هستم و نمی‌دانم چه بگویم. وی افزود: از تلاش و بازی بازیکنانم راضی‌ام ولی از نتیجه رضایت ندارم. اسکوچیچ از قضاوت داور نیز ابراز نا‌رضایتی و خاطر‌نشان کرد: آقای قهرمانی داور معروفی هستند و برایشان احترام قائلم ولی هنوز از گرفتن پنالتی در شوک هستم و پنالتی، درست نبود.

تونی اولیویرا، سرمربی پرتغالی تراکتورسازی، هم در‌خصوص این دیدار گفت: در ۱۵ دقیقه اول، خوب بازی نکردیم و فولاد باانگیزه ظاهر شد اما پس از آن، توپ را خوب در زمین به گردش در‌آوردیم و بازی را در اختیار گرفتیم. اولیویرا تأکید کرد: چیزی که مهم بود، پیروزی ما و کسب هر سه امتیاز بود که برای آن جنگیدیم و آن را به دست آوردیم.

فولاد خوزستان: علیرضا سلیمی، امید خالدی، لئونارد مساریچ، محمدرضا خان‌زاده، مهرداد جماعتی، مهدی بدرلو، ماتیاس چاگو، ساسان انصاری (۸۷- هادی حبیبی‌نژاد)، امیرحسین فشنگ‌چی (۵۷- مهدی دغاغله)، اسماعیل شریفات، حسین ابراهیمی (۷۹- حسین مالکی)
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

تراکتورسازی تبریز: محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، شجاع خلیل‌زاده، کارلوس کاردوسو، سعید آقایی، سینا عشوری، آگوستو سزار، بختیار رحمانی (۸۹- علی حمودی)، سروش رفیعی (۸۰- احمد عبدالله‌زاده)، فرید بهزادی، حمزه یونس (۷۶- سامان نریمان‌جهان)
سرمربی: تونی اولیویرا


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :