به گزارش تبریزمن، تمرین امروز (یکشنبه) تراکتورسازان از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین چمن لشکر عاشورا به مدت دو ساعت برگزار شد.

تونی الیویرا، سرمربی پرتغالی تراکتورسازان در جلسه تمرین امروز، بیشتر به تقویت نقاط ضعف تیم خود پرداخته و اشکالات فنی بازیکنان را به آنان گوشزد نمود.

در ادامه نیز بازیکنان تیم به مرور کار های تاکتیکی پرداخته و برای دیدار حساس روز سه شنبه مقابل نسف قارشی آماده شدند. همچنین دروازه بانان تیم به صورت اختصاصی با مربی دروازه بان ها به تمرین پرداخته و برای بهبود عملکرد خود تلاش نمودند.

در حاشیه این تمرین، تونی الیویرا در خصوص این دیدار گفت: بازیکنان تیم را به بهترین نحو ممکن برای بازی مقابل نسف قارشی آماده می کنیم تا به نتیجه دلخواه خود برسیم. تیم ازبکستانی در رقابت های لیگ کشور خود و نیز رقابت های آسیایی بازی های با کیفیتی از خود به نمایش گذاشته و مطمئنا بازی بسیار دشواری پیش رو خواهیم داشت.

وی ادامه داد: مثل همیشه از هواداران پرشور تراکتورسازی می خواهیم در روز بازی استادیوم را پر کرده و ما را برای گذشتن از این مقطع یاری کنند. بدون شک حضور آن ها در سکو های یادگارامام، قدرت مضاعفی به تیم ما تزریق خواهد کرد.

سامان نریمان جهان، یکی از بازیکنان محبوب تیم نیز در مورد دیدار حساس تیمش مقابل نسف قارشی گفت: تمام سعی و تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام می دهیم تا هم در بازی های آسیایی و هم در رقابت های لیگ برتر باعث شادی و خوشحالی هواداران پرشمار تراکتورسازی شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :