به گزارش تبریزمن، تمرین امروز تراکتورسازان طبق روال همیشگی راس ساعت ۱۸:۰۰ و در کمپ اختصاصی باشگاه برگزار شد.

* بعد از گرم کردن بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و تمرین پاس تک ضرب و سرعتی را در دستور کار قرار دادند.

* کاپیتان تراکتور محمد ایرانپوریان به علت مصدومیت زیر نظر کادر پزشکی به صورت انفرادی تمرین کرد.

* خوشبختانه در تمرین امروز ایرانپوریان تنها مصدومی بود که زیر نظر کادر پزشکی تمرین می کرد، و مصدومیت سروش رفیعی رفع شده است. همچنین فردین عابدینی نیز چند روزی تمرین فشرده انجام داده بود امروز استراحت کرد.

* آنتونیو با خط دفاعی تیم به صورت انفرادی در حال تمرین بود که به نظر می رسد این ۴ بازیکن در مقابل گسترش فولاد خط دفاعی تیم را تشکیل خواهند داد. علی حمودی شجاع خلیل زاده، کاردوسو و سعید آقایی بازیکنانی بودند که این خط دفاعی را تشکیل میدادند.

IMG_7404

*در ادامه تمرینات بازیکنان به ۲ گروه تقسیم شده و بازی تمرینی پر نشاطی را برگزار کردند نکته قابل توجه این بازی دستگرمی فریادهای تونی اولیویرا بود که با جدیت و گاها با عصبانیت بر تمرینات نظارت میکرد و بیشتر بر پاسهای تک ضرب و توی عمق و سانتر از جناحین اصرار داشت .

*سامان نریمان جهان و حمزه یونس از بهترین های این تمرین بودند و چندین بار با پاسهای تک ضرب و یک به دو دفاع حریف تمرینی را تحت فشار قرار دادند.

*حاشیه امروز تمرین سرخپوشان حضور یکی از نمایندگان مجلس شهر تبریز در تمرینات بود که در آخر تمرین با عباسی و تونی الیویرا به گفتگو پرداختند و عکسی به یادگار گرفتند.

*در آخر تمرین نیز بایرامی، حمزه یونس و ایان رمزی به شوت زنی از پشت ۱۸ قدم مشغول بودند که واکنشهای خوب طهماسبی مورد تشویق حاضران و تماشاگران در کمپ تمرینی تراکتورسازان شد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :