به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد، آبی پوشان لیگ برتری فوتبال تبریز، ظهر امروز – جمعه ۶ فروردین – از ساعت ۱۲ در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد، رو در روی یاران امیر قلعه نوعی قرار گرفتند و در نهایت با نتیجه دو – یک مغلوب حریف شدند.

گل اول این دیدار را سروش رفیعی به ثمر رساند و دقایقی بعد، سید محسن حسنی با شوت سرکش از ضربه ایستگاهی، کار را به تساوی کشاند و دو تیم با نتیجه یک – یک به رختکن رفتند.

نیمه دوم دیدار تدارکاتی دو تیم لیگ برتری فوتبال تبریز نیز با ارائه بازی متعادل پیگیری شد و کارلوس کاردوسو با استفاده از موقعیت به دست آمده در محوطه جریمه با ضربه سر، گل دوم تیمش را به ثمر رساند و سرخپوشان را جلو انداخت.

تلاش شاگردان فراز کمالوند در ادامه کار ناکام ماند و بازی با نتیجه دو – یک به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

ترکیب گسترش فولاد تبریز در این دیدار را ، گئورگی گئوگیف، مصطفی اکرامی، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، سامان نریمان جهان، امیر حسین کریمی، محمد ابراهیمی، محمد امین درویشی، امید نظامی پور، لئوناردو پیمنتا و مگنو باتیستا تشکیل دادند.

گفتنی ست، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز خود را برای دیدار ۱۲ فروردین در چارچوب مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر مقابل ذوب آهن اصفهان آماده می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :