مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی ضمن اشاره به تغییر ساعت کار خانه مطبوعات در طول هفته، مهمترین فعالیت های این خانه را تشریح کرد.

به گزارش تبریزمن، پیمان پاکزاد اظهار کرد: برای تسهیل در ارتباط با خبرنگاران برای مراجعه به خانه مطبوعات در خارج از وقت اداری این تغییر ساعت صورت گرفته است.

وی افزود: زمان کاری خانه مطبوعات آذربایجان شرقی شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ خواهد بود.

مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی همچنین از پایان دوره های روزنامه نگاری و اعلام نتایج آزمون این دوره ها خبر داد و افزود: نتایج آزمون در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی قابل دریافت است و گواهی پایان دوره به زودی توسط این اداره کل صادر می شود.

پاکزاد همچنین با اشاره به لزوم پالایش اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی گفت: کمیته بررسی اعضا خانه تشکیل و به زودی کار خود را آغاز می کند که بر این اساس اعضای موجود خانه مطبوعات استان باید نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی همچنین در خصوص بسته سلامت شامل فشارسنج و کیف کمک های اولیه خبرنگاران برای نخستین بار در کشور توسط این خانه، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر، مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به خصوص شهرداری تبریز، اداره کل سلامت شهرداری و اداره کل روابط عمومی شهرداری در این زمینه همکاری کردند.

پاکزاد یاد آور شد: در هفته جاری نیز برای نخستین بار زمینه سفر زیارتی رایگان برای پنج نفر از اعضای خانه مطبوعات استان فراهم شد که طی قرعه کشی بین تمامی اعضای خانه این نفرات مشخص شد.

وی اظهار کرد: این قرعه کشی با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، مدیر روابط عمومی این اداره کل، مدیر، رئیس، اعضای هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات در مجتمع سینمایی و فرهنگی ۲۲ بهمن تبریز برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :