پیام صادقیان از ابتدای فصل نقل و انتقالات زمستانی جدایی‌اش از نفت تهران شنیده می‌شد اما بعد از اینکه باشگاهش با جدایی او مخالفت کرد در اینستاگرام اعلام کرد از فوتبال خداحافظی می‌کند.

صادقیان که در روزهای اخیر شایعه پیوستنش به صبا شنیده می‌شد امروز با دریافت رضایت‌نامه از نفت تهران دوباره شاگرد علی دایی شد تا در ادامه فصل برای صبای قم بازی کند.

ایرانیان سرپرست نفت تهران در گفت و گو با “ورزش سه” این خبر را تایید کرده است.

پیش از این گفته می شد،  هافبک سابق ذوب آهن، پرسپولیس و نفت تهران که در فصل گذشته دوران پرحاشیه ای را پشت سر گذاشته بود در این فصل به همراه علیرضا منصوریان به دنبال بازگشتی رویایی به فوتبال بود. صادقیان که موفق شده بود تا حدودی به وعده خود عمل کند در ادامه فصل با توجه به مشکلات مالی این باشگاه بنای ناسازگاری گذاشت و در ادامه نیز به دنبال دریافت رضایتنامه اش از این باشگاه برای حضور در تیم دیگری بود که با مخالفت مسوولان این تیم همراه شد.

صادقیان با توجه به این اتفاق در تصمیمی عجیب پستی در صفحه اینستاگرامش قرار داده و اعلام کرده از فوتبال حالش بهم می خورد و می خواهد خداحافظی کند.

همچنین در خبری که روز های گذشته منتشر شده بود گفته می شد که بازیکن نفت تهران به صبای قم می رود:

پیام صادقیان که به احتمال فراوان جدایی‌اش از نفت تهران طی روزهای آینده انجام خواهد شد از چند تیم پیشنهاد دریافت کرده است که صبای قم، فولاد خوزستان، راه‌آهن یزدان تهران و یک باشگاه دیگر نامه رسمی به تیم او داده‌اند.

صادقیان که به دلیل عدم دریافت مطالباتش در موعد مقرر بهانه جدایی از نفت تهران گرفته است یکی از اولویت‌های اصلی انتخاب تیم جدیدش را مسائل مالی عنوان کرده اما این امکان وجود دارد هافبک نفت به دلیل رابطه خوبی که علی دایی با وی دارد و اینکه سرمربی صبای قم قبلا حمایت‌های زیادی از این بازیکن پرحاشیه در پرسپولیس داشته است او را مجاب کند دوباره شاگرد این مربی شود.دایی خواهان صادقیان است ولی این بازیکن هنوز نمی‌داند پیشنهاد مالی بالاتر از صبای قم را بپذیرد یا به تیمی برود که سرمربی سابقش در آن است و به حضور او نیاز دارد. باید دید صادقیان جواب حمایت‌های دایی در پرسپولیس را با رفتن به صبا خواهد داد یا به تیم دیگری خواهد رفت.

لازم به ذکر است، پیش از این صحبت از حضور پیام در تراکتور به میان آمده بود:

نفتی ها که به دنبال انتقال احتمالی بیرانوند به پرسپولیس به دنبال حضور طهماسبی در جمع تیم خود بوده اند با این جواب تراکتور مواجه شده اند که این انتقال در صورت معاوضه وی با پیام صادقیان امکانپذیر خواهد بود. البته با شرایط جدید بعید است که این معاوضه صورت بگیرد.

جالب اینجاست که مدیرعامل نفت تهران در گفتگوی اخیر خود با کاپ، درباره احتمال انتقال صادقیان به تراکتورسازی یا صبای قم عنوان کرد: ما این بازیکن را در لیست فروش قرار داده بودیم و مذاکراتی هم با باشگاههای خواهان او انجام دادیم. نمی خواهم از الان نام باشگاهی را بگویم اما تقریبا توافقات نهایی برای انتقال این بازیکن انجام شده است.

با پیوستن پیام صادقیان به صبای قم، گزینه مد نظر امیر قلعه نویی و تراکتورسازی از دست رفت. پیش از این نیز عبدالله زاده به دلیل پایان شدن خدمت سربازی اش از این تیم جدا شده است.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :