به گزارش تبریزمن، مدیرعامل تراکتورسازی در جدید ترین صحبت های خود در خصوص آخرین وضعیت تراکتوری شدن ادینهو گفت: با گزینه‌های دیگری در حال مذاکره هستیم. دو گزینه جدید که یک مهاجم سوئدی و یک برزیلی هستند به ما معرفی شدند و قرار است امیر قلعه‌نویی آنها را ببیند، صحبت‌های لازم را انجام دهیم، پیش‌قرارداد را بفرستیم و نظر آنها را بگیریم تا به نتیجه برسیم. البته از همه چیز مهمتر تصمیم قلعه‌نویی است و باید ببینیم او برای چه بازیکنی اعلام نیاز می‌کند.

همچنین، کاظم شهریاری مدیررسانه ای تراکتورسازان نیز در رابطه با وضعیت این بازیکن اظهار داشت : هنوز نمی توان گفت حضور او به صورت قطعی منتفی شده است اما تماس هایی از سوی باشگاه با او برقرار شده که بی پاسخ مانده است اما باید توجه داشت مذاکرات نیز تنها با این بازیکن نبوده و قطعا با گزینه های دیگر نیز حرف هایی زده شده است.

باشگاه تراکتورسازی تبریز برای آخرین جای خالی لیست خود به دنبال جذب لوسیانو ادینیو بود که این بازیکن باید تا یکشنبه پاسخ نهایی‌اش را به مسئولان این باشگاه اعلام می‌کرد.

مهاجم برزیلی فصل گذشته سرخپوشان تبریزی پس از جدایی‌اش از السیلیه قطر، راهی کشورش شد و پاسخی به مسئولان تراکتورسازی نداد تا حضورش در این تیم منتفی شود.

در صورتی که کار یکی از این دو گزینه برای حضور در تراکتورسازی قطعی نشود، یک مهاجم سوئدی و یک مهاجم برزیلی مدنظر مسئولان باشگاه قرار دارند که با تأیید امیر قلعه‌نویی یکی از آنها به جمع سرخپوشان تبریزی ملحق خواهد شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :