به گزارش تبریزمن، دو تیم ملوان بندرانزلی و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۸:۱۵ امروز از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نود دقیقه با نتیجه یک بر صفر به سود گسترش فولاد خاتمه یافت.

پرتاب اوت گسترشی ها در دقیقه دوم بازی بعد از تاثیر بازیکنان ملوان، به گودرزی رسید و در کورسی مدافع دیگر انزلی چی ها را جا گذاشت و پس از تک به تک شدن با پاشنکو، توپ را به گوشه دروازه وی فرستاد.

در ادامه نیز گسترش فولادی ها با دفاع منسجم خود مانع گلزنی ملوانی ها شده و توانستند نتیجه بازی خود را حفظ کنند تا در نهایت بازی در نیمه اول به سود تیم تبریزی خاتمه یابد.

در ادامه بازی در نیمه دوم نیز ملوان شکل بازی خود را حفظ کرده و حملات زیادی را روی دروازه گسترش فولاد تدارک دید. با این حال دفاع مستحکم شاگردان کمالوند مانع از به ثمر رسیدن گل شد. با این حال گسترش فولاد در ضد حملات نیز توانست چند بار خطرناک ظاهر شده و دروازه میزبان را تهدید کند، در نهایت نیز جدال دو تیم در نیمه دوم ثمری نداشت و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود گسترش فولاد خاتمه یافت.

ملوان بندرانزلی: پاشنکو،حسین ماهینی،عزت الله پورغاز،حسین کنعانی،عزیز معبودی، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، پژمان نوری، آرش افشین، فرزاد حاتمی و محمد نزهتی
سرمربی: حمید استیلی

گسترش فولاد تبریز: گئورگی گئورگیف، سید امید نظامی پور، مرتضی اسدی، محمد نصرتی، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، مهدی کیانی، علیرضا لطیفی، شهرام گودرزی، داریوش شجاعیان و سعید دقیقی
سرمربی: فراز کمالوند

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :