علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل گسترش اظهار داشت: ما فردا بازی مهمی مقابل گسترش فولاد داریم که تغییراتی نسبت به گذشته در این تیم رخ داده است. تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد تا نتیجه خوبی را کسب کرده و به تهران بر گردیم.

سرمربی تیم نفت تهران در خصوص مصدومان و محرومان تیمش در بازی فردا گفت: ۳،۴ بازیکن ما که در تیم ملی امید حضور داشتند پیروز برگشته‌اند و به همین دلیل آنان به همراه ما به تبریز نیامده‌اند.

سرمربی تیم نفت تهران در مورد نتایج نه چندان خوب این تیم در هفته‌های گذشته گفت: سال قبل تنها ۳ امتیاز بیشتر از الان کسب کرده بودیم و علیرغم اینکه ۹ بازی بیشتر از سایر تیم‌ها داشتیم اما یکی از پدیده‌های سال گذشته بودیم.

وی، بیان کرد: چند بازیکن ما در اختیار تیم های ملی بزرگسالان و امید بودند که این موضوع به روند تمریناتمان آسیب می زند ولی باید بگویم که نگاه ما، نگاه ملی است. اگر این نگاه را تمام کادر فنی تیم ها داشته باشند، شرایط تیم ملی بهتر خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا یک امتیاز بازی فردا می‌تواند برای این تیم راضی‌کننده باشد یا نه، گفت: به یک امتیاز بازی فردا و تبدیل آن به ۳ امتیاز فکر می‌کنیم و اگر بتوانیم در بازی فردا امتیاز را کسب کنیم به ۳ امتیازی ارزشمند دست یافته‌ایم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :