به گزارش تبریزمن، مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز، با صدور پیامی، کسب عنوان اخلاق مدارترین باشگاه فوتبال ایران توسط گسترش فولاد تبریز را عامل اثبات گر، حرکت درست این مجموعه در راه هدف گذاری شده قلمداد کرد.

متن پیام محمدرضا زنوزی بدین شرح است:

بأسمه تعالی
کسب عنوان اخلاق مدارترین باشگاه فوتبال ایران توسط باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز ، دلیلی بر اثبات پایبندی بر اصول و هدف تعیین شده در آغاز حرکت مان است. هدفگذاری باشگاه گسترش فولاد تبریز از بدو فعالیت، کمک به اعتلای ارزش های اخلاقی بوده و بر این باوریم که سرمایه گذاری در ورزش، عمل به رسالت اجتماعی و فرهنگی است. خداوند متعال را شاکریم که در این ایام شاهد درستی گام هایمان در راه حقیقت هستیم و بخشی از وظیفه دینی و اخلاقی خود را به معرض ظهور رسانده ایم.
کسب این افتخار توسط باشگاه گسترش فولاد تبریز، موفقیتی برای ورزش آذربایجان محسوب می شود و ضمن عرض تبریک و تهنیت به مسئولان عالی استان، از تلاش های تمامی دست اندرکاران گروه توسعه سرمایه گذاری دریک و باشگاه گسترش فولاد، تشکر می نمایم.
بی شک، با کسب این عنوان، تعهد به مسئولیت کسب موفقیت های روز افزون توأم با اعتلای ارزش های اخلاقی بیش از پیش خواهد بود و تحقق این امر، همراهی و حمایت مسئولان استان و تلاش مضاعف مدیران و دست اندرکاران باشگاه گسترش فولاد را می طلبد.
سعادتمندی در این مسئولیت خطیر را از پیشگاه حق تعالی مسألت دارم.
محمدرضا زنوزی
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک

 

به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :