به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان در مورد آخرین وضعیت تیم و بازی با گسترش فولاد تبریز در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزمن اظهار داشت: در حال حاضر تیم وضعیت ایده آلی دارد و رفته‌ رفته هم بهتر می‌شود که باگذشت زمان و هماهنگ شدن بازیکنان با یک دیگر شاهد یک تیم خوب و عالی خواهیم بود.

وی افزود: باید از هفته‌های ابتدایی برای کسب امتیاز تلاش کنیم تا در هفته های پایانی لیگ از شرایط خوبی برخوردار باشیم.  همه تلاش خود را خواهیم کرد تا در بازی روز جمعه مقابل گسترش فولاد اولین سه امتیاز خود را به دست آوریم.  گسترش فولاد امسال بازیکنان خوبی را جذب کرده است و بیشتر بازیکنان این تیم در تراکتورسازی بوده‌اند که باعث جذابیت بیشتر بازی خواهد شد. باید عملکرد خوبی داشته باشیم و سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

IMG_7291

بازیکن محبوب تراکتورسازی تبریز ادامه داد: من با گسترش فولاد به لیگ برتر آمدم و با این تیم شناخته‌شده‌ام که این مسئله برای من از اهمیت بالایی برخوردار است. مقابل این تیم سعی خواهم کرد با تمام توان  و تلاش بازی کنم و به تراکتورسازی کمک کنم. مصدومیت من به پایان رسیده است و در کنار دیگر بازیکنان در حال پیگیری تمرینات هستیم تا برای بازی بعدی مقابل گسترش فولاد آمده شویم و همه بازیکنان باانگیزه و تمام توان خود آماده کسب اولین سه امتیاز خود در رقابت ها می باشند.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما فعلاً مربی بدنساز ندارد و تمرینات بدنسازی زیر نظر خود تونی انجام می‌شود. با این حال شرایط تیم روز به‌ روز بهتر می‌شود و بازیکنان هماهنگ‌تر می‌شوند.

نریمان جهان در خاتمه تاکیدکرد: تیم گسترش فولاد امسال بازیکنان خوبی را دارد و از تیم‌های خوب لیگ است که بازی با آن ها برای هر تیمی سخت و دشوار است ولی امیدوارم اولین برد خود را مقابل این تیم به دست آوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :