شاگردان فراز کمالوند در یک بازی حیثیتی به مصاف پرسپولیسی خواهند رفت که برای ماندن در کورس قهرمانی چاره ای جز کسب تمامی امتیازات در تبریز ندارد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گسترش فولاد تبریز و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه، در چارچوب دیداری حساس از سری رقابت های هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم یادگارامام شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

گسترش فولاد که در این فصل عملکرد نسبتا خوبی از خود به جای گذاشته و در رده های میانی جدول رده بندی قرار گرفته است، در هفته های اخیر اندکی از وضعیت خوب خود فاصله گرفته و در حالی که حتی برخی برای این تیم شانس کسب سهمیه نیز قائل بودند، به رده های میانی جدول بازگشتند.

شاگردان فراز کمالوند حال این فرصت را دارند تا در هفته های پایانی رقابت های لیگ برتر، بار دیگر شایستگی ها و قدرت بالای خود را به طرفداران فوتبال نشان داده و در یک بازی حیثیتی مقابل پرسپولیس، با کسب سه امتیاز، هم این تیم را از کورس قهرمانی دور کنند و هم رتبه خود را در جدول بهبود بخشند.

در مقابل، شاگردان برانکو ایوانکوویچ که فصل را بسیار بد شروع کرده و حتی در رتبه های آخر جدول هم قرار گرفته بودند، در نیم فصل دوم به نقطه اوج کار خود رسیده و پس از کسب پیروزی های پیاپی، در دربی پایتخت نیز نتیجه ای فوق العاده بدست آوردند و خود را به عنوان اصلی ترین مدعی قهرمانی مطرح کردند.

اما پرسپولیسی که پس از فصول پرتعداد، سرانجام هوادارانش را امیدوار به قهرمانی کرده بود، در مقابل نفت تهران نتیجه را با دو گل واگذار کرد تا از صدر جدول به رتبه سوم نزول پیدا کند.

با این حال هنوز هم در دو هفته باقی مانده، قرمز های پایتخت این شانس را برای خود می بینند که پس از سال ها حضور در رتبه های میانی جدول، به یک قهرمانی دراماتیک دست پیدا کنند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا گسترش فولاد تبریز می تواند در فرصت بوجود آمده خود را به رخ سایر تیم ها کشیده و برای فصل آینده انگیزه لازم را بدست آورد یا اینکه پرسپولیس با جبران شکست هفته گذشته و با توجه به بازی آسان در هفته پایانی، گامی بلند در مسیر قهرمانی برخواهد داشت؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :