به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز پس از برتری قاطع مقابل تیم گسترش فولاد، در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط این دیدار گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم گسترش فولادی ها سازماندهی شده کار کرد.

وی ادامه داد: در نیمه اول حاکم میدان بودیم و کنترل بازی را کاملا در اختیار داشتیم. با این حال در دقایقی از نیمه دوم کنترل بازی را از دست دادیم که با انتقال سریع بازی توانستیم بار دیگر بازی را کنترل کنیم.

سرمربی تراکتورسازان افزود: با وجود نتیجه خوبی که به دست آوردیم، هنوز در ابتدای راه هستیم و کار های زیادی برای انجام دادن داریم. گسترش فولاد تیم خوب و سرسختی نشان داد که ما توانستیم علی رغم وجود عدم هماهنگی بین بازیکنان جدید، به برد رسیده و اولین سه امتیاز خود را بدست آوریم.

تونی الیویرا در ادامه اظهار کرد: ما زمان نیاز داریم تا بازیکنان خود را هماهنگ تر کنیم و از لحاظ فیزیکی نیز می توانیم شرایط بهتری داشته باشیم.

وی در خصوص عدم گلزنی حمزه یونس در دیدارهای اخیر گفت: در سال های اخیر اکثر آقای گل های لیگ برتر تراکتورسازی از تیم تراکتورسازی بوده اند اما مشخص نیست امسال هم این روند حفظ شود یا نه. با این حال هدف تیم کسب نتیجه و پیروزی است، مهم نیست که چه کسی برای تیم گلزنی می کند.

سرمربی تراکتورسازی در خاتمه  تاکید کرد: تیم در حال حاضر نقاط ضعفی دارد که به عنوان مثال باعث شد در نیمه دوم کنترل بازی را از دست بدهیم، با تلاش ها و تمریناتی داریم امیدوارم در بازی با راه آهن این نقاط ضعف را برطرف کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :