مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز روند موفقیت هفته های اخیر شاگردان کمالوند را ستود و نسبت به تداوم آن ابراز امیدوای کرد.

به گزارش تبریزمن، غلامرضا سمندر با ابراز خرسندی از پیروزی در بازی های دو هفته اخیر لیگ برتر، رسیدن به این روند را نتیجه برنامه ریزی مناسب و تلاش بی دریغ کادر فنی، بازیکنان و تمامی عوامل اجرایی باشگاه دانست.

سمندر با بیان اینکه در بازی های اخیر، علیرغم ناملایمتی های صورت گرفته از سوی داوران، اظهار داشت: با این حال، خوشبختانه به نتیجه مطلوب دست یافته ایم و این امر حاصل اجرایی شدن روند برنامه ریزی شده است.

وی درخشش این روزهای محمد ابراهیمی را نشانه پتانسیل های بالای این بازیکن عنوان کرد و افزود: طی فصل جاری بازیکنان ارزشمندی در تیم مان به اوج رسیده اند و از جمله آنان، داریوش شجاعیان است که در مدت کمتر از شش ماه از لیگ دسته دو به تیم ملی رسید و ابراهیمی نیز در شرایط مناسب فراهم شده در گسترش فولاد تبریز، احیا شده و به روزهای اوج خود بازگشته است.

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، ضمن تمجید از عملکرد تمامی بازیکنان تیم، ابراز داشت: تجربه، انگیزه و تعصب، مهم ترین معیار های موفقیت هر مجموعه است که الحمدالله تمامی آنان در تیم ما وجود دارد و موفقیت بدست آمده ، حاصل هماهنگی و همدلی حاکم در بین بازیکنان است.

غلامرضا سمندر درخصوص تمدید قرارداد بازیکنان برای فصل آینده، اظهار داشت: روند امور باشگاه گسترش فولاد در موضوع قرارداد بازیکنان، طی سال های اخیر به وضوح مشخص شده و اقدام در زمان و شرایط مناسب، لازمه عمل به این امر است و هیچ اضطرار و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی در ادامه اضافه کرد: همانطور که در مورد موضوع قرارداد سرمربی تیم بدون توجه به حاشیه ها و فضاسازی های معمول، در زمان مناسب اقدام به امضای قرارداد کردیم، درخصوص بازیکنان نیز پس از هماهنگی با کادر فنی، نسبت به عقد قرارداد با آنان اقدام خواهیم کرد.

سمندر با تاکید بر فراهم بودن زمینه پیشرفت در گسترش فولاد تبریز، افزود: بدون ادعا، تمامی سعی مالک و هیئت مدیره باشگاه، ایجاد زیر ساخت های حرفه ای و تلاش برای عمل به تعهدات بوده و فعالیت در شرایط آرامش بخش، سرلوحه تمامی امور است.

وی علاقه اغلب بازیکنان برای فعالیت در چنین مجموعه ای را نشان از حاکمیت آرامش و ثبات در باشگاه گسترش فولاد تبریز عنوان کرد و بیان داشت: در همین راستا، نگرانی و مشکل خاصی از بابت تمدید و جذب بازیکنان برای فصل آینده وجود ندارد.

غلامرضا سمندر همچنین در پاسخ به رایزنی های مطرح شده در روزهای اخیر از طرف کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال با مدیران باشگاه های تبریز، اظهار داشت: نمی دانم چرا امور عادی و جاری فوتبال، از منظر برخی رسانه ها، حاد و مهم جلوه می شود و موجب ایجاد حاشیه می شود.

وی ادامه داد: تمامی افراد حاضر در انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال، از دوستان و همکاران سالهای دور و نزدیک ما هستند و طبیعی ست که با توجه به اهمیت رویداد پیش رو، ارتباطات بیش از پیش باشد.

سمندر با اشاره به حضور اینفانتینو در ایران پیش از انتخابات فدراسیون جهانی فوتبال، افزود: در فوتبال حرفه ای، تعامل و رایزنی لازمه برنامه ریزی موفق برای آینده است و به همین منظور، مذاکره با افراد مختلف در روزهای منتهی به انتخابات فدراسیون فوتبال امری عادی است.

مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، انتخابات فدراسیون را واقعه ی تعیین نقشه راه فوتبال کشور طی چهار سال آینده دانست و تصریح کرد: ارایه برنامه مدون از سوی کاندیداها، مهم ترین شاخصه در ارزیابی آنان است و نباید اجازه ایجاد جناح بندی و منفعت طلبی در چنین شرایطی داده شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :