شاگردان ستارنوبری در سومین دیدار خود در لیگ مناطق برابر تختی نهاوند به پیروزی پرگل دست یافتند.

به گزارشتبریزمن، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، در چارچوب روز چهارم مسابقات فوتبال مرحله دوم لیگ مناطق کشور در گروه چهارم از ساعت ۱۰:۱۵ ، امروز – سه شنبه ۱۴ اردیبهشت – شاگردان ستار نوبری در زمین فوتبال شیخ محمد خیابانی ( مشعل) در دیدار مقابل تیم فوتبال جوانان تختی نهاوند با نتبجه ۸ – ۰ به برتری رسیدند.

تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد تبریز برای حفظ امید صعود به مرحله بعدی، نیاز مبرم به پیروزی با تفاضل گل بالا داشت و از همین رو باانگیزه بسیار بالای مقابل حریف بازمانده از صعود ظاهر شدند و نیمه اول را با نتیجه ۵-۰ به رختکن رفتند. نیمه دوم این بازی نیز با حملات گسترده آبی پوشان همراه بود که سه گل دیگر برای آنان به ارمغان آورد.

گل های جوانان گسترش فولاد تبریز در این بازی را توحید قنبری، مهدی غیاثی (۳گل)، مجتبی حمیدی (۲گل) و علی دشتبان به ثمر رساندند.

متین پازانی، اصغر یعقوبی، مجتبی حمیدی، محمد جوادی، محمد خفاف، توحید قنبری، علیرضا جباری، مهدی غیاثی، علی دشتبان، سجاد کریم زاده، آیدین قهرمانی یازده بازیکن ترکیب اصلی گسترش فولاد مقابل تیم تختی نهاوند را تشکیل دادند.

تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد تبریز با این پیروزی، با انجام سه بازی ، ۴ امتیازی شد و فردا ، چهارشنبه در آخرین بازی خود رو در روی مرزشنینان دهلران قرار می گیرد.

هدایت تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد تبریز را ستار نوبری به کمک عظیم عبداله زاده و مهدی اکبریان به سرپرستی امیر قدس، بر عهده دارند.

در دیگر دیدار امروز تیم های دبیری تبریز و مرزنشینان دهلران به مصاف هم می روند.

گفتنی است مسابقات مرحله دوم لیگ مناطق فوتبال جوانان کشوربه میزبانی مشترک گسترش فولاد و دبیری تبریز از مورخه ۱۰ لغایت ۱۵ اردیبهشت با حضور تیم های شهرداری همدان، مرزنشینان دهلران و تختی نهاوند برگزار می شود و تیم های حاضر برای صعود به مرحله نهایی لیگ مناطق و راهیابی به دسته اول باهم رقابت می کنند.

شایان ذکر است، تیم فوتبال جوانان گسترش فولاد تبریز، با کسب عنوان قهرمانی لیگ استان و همچنین موفقیت در مرحله نخست لیگ مناطق به مرحله دوم این مسابقات راه یافته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :