تیم های گسترش فولاد تبریز و نفت تهران از سری مسابقات لیگ برتر در هفته هشتم به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی یک یک به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، این دیدار با قضاوت غلامرضا جباری در ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل آغاز شد که نزدیک به ۱۰۰ نفر از این بازی استقبال کردند.

برای تیم گسترش فولاد در این دیدار گئورگی گئورگیف، سید امید نظامی‌پور، مرتضی اسدی، محمد نصرتی، مصطفی اکرامی، امیر کریمی، محمد ابراهیمی، مگنو باتیستا، ایوب کلانتری، شهرام گودرزی، داریوش شجاعیان و برای نفت تهران وحید شیخ ویسی، کارلوس سانتوس(۴۰ آرش رضاوند)، سید جلال حسینی، سیامک کوروشی، وحید حمدی‌نژاد، مهدی شیری، سعید لطفی، حمید بوحمدان، وحید امیری، پیام صادقیان، آلویز نونگ به میدان رفتند.

شرح گل نفت تهران:دقیقه ۴۶بازی پاس بلند بوحمدان به نانگ رسید و او در محوطه جریمه با یک ضربه بیرون پا و با اشتباه مدافعین گسترش توپ را وارد دروازه کرد.

شرح گل گسترش فولاد:دقیقه ۶۹بازی  کرنر ایوب کلانتری که از سمت راست زده شد در پشت خط شش قدم به نظامی پور رسید و او با ضربه ای آکروباتیک توپ را به گوشه دروازه نفت فرستاد و کاری از دست شیخ ویسی بر نیامد.

حاشیه های این دیدار

 مرتضی اسدی و محمد نصرتی دو مدافع باتجربه لیگ برتر در قلب دفاع گسترش جا گرفتند، تا خط حمله سریع نفت شامل امیری، صادقیان و نونگ را مهار کنند،

منصوریان در این دیدار از ملی پوشان خود یعنی حسینی و امیری که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی زیاد با تیمشان تمرین نکردند استفاده کرده است.

ایوب کلانتری و پیام صادقیان نبرد جذاب امروز را تشکیل خواهند داد ضمن اینکه وظیفه مهار داریوش شجاعیان هم به سیامک کوروشی داده شده که در پست هافبک دفاعی به میدان می رود.

علیرضا بیرانوند ملی پوش نفت در این دیدار حتی در لیست ۱۸ نفره هم حضور ندارد و طبق صحبت های منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی او را حتی به تبریز هم نبرده اند به همین علت وحید شیخ‌ویسی در این بازی هم دروازه‌بان ثابت نفتی‌هاست.

کاپیتان گسترش فولاد در محوطه جریمه خودشان دچار مصدومیت و توسط کادرپزشکی به بیرون هدایت شد.

مصدومیت سانتوس در اواخر نیمه اول باعث شد منصوریان دست به یک تعویض اجباری بزند و رضاوند را به زمین بفرستد.

خسروی دستیار منصوریان که اعتقاد به پنالتی داشت به دلیل اعتراض به داوری اخراج شد، بعد از اخراج وی اینبار نوبت اخراج حمیدرضا فرزانه دستیار فراز کمالوند بود،او به دلیل اعتراض به داوری اخراج شد تا دو تیم در نفرات اخراجی برابر شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :