شاگردان فراز کمالوند در اولین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر، در خانه میزبان تیم تازه لیگ برتری شده پیکان خواهد بود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران از ساعت ۱۸:۱۵ فردا (سه شنبه) از سری رقابت های هفته نخست مسابقات لیگ برتر در استادیوم بنیان دیزل تبریز، استادیوم اختصاصی باشگاه گسترش فولاد به مصاف هم خواهند رفت.

گسترشی ها که پس از چند فصل حضور در لیگ برتر به عنوان یک تیم با مدیریت و مالکیت بخش خصوصی، توانسته اند تجربه خوبی بدست آورده و نیاز سنجی های لازم را انجام دهند، آماده اند تا در فصل پیش رو برای نتیجه گیری و درخشش وارد عمل شده و بین تیم های قدرتمند لیگ جایی برای خود باز کند.

ارایه بازی های زیبا، تهاجمی و تماشاگرپسند از ویژگی های بارز گسترش فولاد در فصل گذشته لیگ برتر بود و حالا آن ها امیدوارند تا در کنار این بازی های زیبا، نتایج خوبی نیز بدست آورند.

این تیم برای فصل شانزدهم لیگ برتر ابتدا قرارداد سرمربی موفق خود فراز کمالوند را تمدید کرد که یکی از بهترین تصمیم های هیات مدیره باشگاه بود، تا این تیم متمول و ساختارمند، با برنامه ریزی مناسب وارد عرصه بازیکن گیری و جذب نفرات مورد نظر خود شود که در این میان برخلاف اکثر تیم های لیگ برتری، گسترش فولاد از جمله تیم های نادر مثل ذوب آهن بود که با کمترین تغییرات در میان بازیکنان خود پای به رقابت های لیگ برتر فصل شانزدهم می گذارد.

 گسترش فولاد در فصل نقل و انتقالات با حساسیت و وسواس خاصی اقدام به جذب بازیکن کرد و بر اساس نیازهای خود در این بازار وارد شد که طی آن ضمن جذب بهترین دروازه بان لیگ برتر پانزدهم از تیم استقلال خوزستان، در پست های دفاع و هافبک چپ و فوروارد نیز بازیکنان زبده و خوبی را به استخدام در آورد.

فرناندو دخسوس، بابک حاتمی، مسعود ابراهیم زاده و محمدرضا خلعتبری بازیکنان جدید گسترش فولاد برای فصل شانزدهم هستند که در کنار این نفرات، یوسف سیدی و علیرضا نقی زاده نیز که فصل قبل به صورت قرضی به تیم های ماشین سازی و سیاه جامگان نقل مکان کرده بودند، دوباره به تیم اصلی خود بازگشتند. فرناندو پریرا، مهاجم زهردار و گلزن فصول گذشته سپاهان و فولاد نیز در روز های اخیر به جمع آبی پوشان اضافه شد.

خلعتبری

اما گسترش فولاد در قبال بازیکنان جدید خود، شاهد خروج هفت نفر از بازیکنان فصل قبل خود نیز بود که شاید مهمترین و بهترین آنان محمد ابراهیمی مهاجم فصل قبل می باشد که به دلیل مراودات مناسب بین باشگاه های گسترش و تراکتورسازی، این بازیکن محبوب دوباره به تیم سابقش بازگشت. با این حال حضور خلعتبری می تواند نبود ابراهیمی را تا حد زیادی جبران کند.

در سمت مقابل، پیکانی که با علی مرزبان به لیگ برتر بازگشت حالا  با هدایت مجیدجلالی دنیا جدیدی را تجربه می‌کند. علی حمودی، آرش برهانی، امیرحسین صادقی، رحمان احمدی و بهادر عبدی به خوبی وزنه تجربه را در این تیم بالا برده اند و این موضوع می تواند برگ برنده تیم تهرانی در مقابل حریف سرعتیش باشد.

به این ترتیب نمی توان به تیم پیکان، به چشم یک تیم تازه لیگ برتری شده  بی تجربه نگریست، بلکه آن ها با به خدمت گرفتن بازیکنان با تجربه و دارای سابقه‌ی انجام بازی های پرتعداد در لیگ، عزم خود را برای بقا در فصل اول حضور دوباره خود در لیگ برتر جزم کرده اند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان فراز کمالوند خواهند توانست اولین بازی خود در چهارمین فصل پیاپی حضور در لیگ برتر را با کسب سه امتیاز به پایان رسانند یا اینکه مجید جلالی با تیم تازه لیگ برتری شده اما با تجربه خود گسترش فولاد را متوقف خواهد کرد…

قضاوت این دیدار را پیام حیدری بر عهده خواهد داشت و علی میرزابیگی و علی اکبر عظیم پور کمک های او در این امر خواهند بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :