به گزارش تبریزمن، دیدار تیم‌های گسترش فولاد و پیکان در حالی از ساعت ۱۸:۱۵ در حضور حدود ۵۰۰ تماشاگر برگزار شد که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شاگردان کمالوند که از امتیاز میزبانی هم بهره می‌ بردند بیشتر قصد نفوذ از سمت راست زمین و ارسال بلند برنامه داشتند ولی در ۴۵ دقیقه اول در رسیدن به اهدافشان ناکام بودند. تیم جلالی هم بیشتر روی سرعت حمودی از جناح راست برنامه داشت ولی آنها هم مثل حریفشان در رسیدن به گل موفق نبودند تا هر دو تیم بدون گل به رختکن بروند.

در نیمه دوم این دیدار که در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد، دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما نتوانستند موقعیت های زیادی را برای گلزنی ایجاد کنند تا در نخستین بازی به یک امتیاز برسند.

گفتنی است لئون هاراپتیان،‌ حامد شیری و سیاوش یزدانی از پیکان و داریوش شجاعیان و محمدرضا خلعتبری از گسترش فولاد از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

گسترش فولاد

فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، محسن حمیدی، مسعود ابراهیم‌زاده، مگنو باتیستا، علیرضا نقی‌زاده، محمدامین درویشی(۷۹- امیرحسین کریمی)، محمدرضا خلعتبری(۸۷- یوسف سیدی)، داریوش شجاعیان و لوسیانو پریرا(۴+۹۰- مهران فرضیات)
سرمربی: فراز کمالوند

پیکان
رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، سیاوش یزدانی، على حمودی، لوون هاراپتیان، ابوالفضل ابراهیمی، صادق بارانی، مهدی شیری، سیامک نعمتی(۸۲- آرمان قاسمی)، بهادر عبدی(۷۹- ماهان رحمانی) و آرش برهانی(۷۴- شهریار مقانلو)
سرمربی: مجید جلالی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :