موسسه آموزش بین المللی “الف” تبریز پس از راه اندازی شعبه مرکزی خود در منطقه ولی عصر ، امروز نیز دومین شعبه خود را در منطقه آبرسان مورد افتتاح قرار داد.

به گزارش تبریزمن، در شعبه مرکزی این مجتمع آموزشی، استانداردهای بین المللی فضاهای آموزشی رعایت شده و با دارا بودن ۲۲ کلاس در فضایی بالغ ١٢٠٠ متر به ارایه خدمات تخصصی به علاقه مندان می کند که طبق تحقیقات خبرنگار تبریزمن تعداد کثیری از جوانان و دانشجویان تبریزی رضایت قابل قبولی را ابراز داشته اند.

نکته قابل توجه اینکه تجهیزات هوشمند آموزشی در هر دو شعبه “الف” باعث شده تا نحوه آموزش علاقه مندان در رشته های تخصصی مختلف در قالب ۴ دپارتمان فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، هنر و معماری و زبان های خارجی در اختیار شهروندان قرار گرفته و مدیریت این موسسه بزرگ در فکر تکمیل نواقصات شعب می باشد زیرا به یقین می توان اذعان داشت که وجود چنین مرکز آموزشی در سطح آذربایجان بی نظیر می باشد.

مدیرعامل این موسسه بین المللی نیز با اشاره به اینکه تاکنون بالغ بر ۴ هزار نفر از جوانان و دانشجویان بالای ۱۸ سال علاقه مند به فراگیری علم و دانش از طریق موسسه الف آموزش دیده و دوره های آموزشی کوتاه مدت مورد دلخواه خود را به پایان رسانده اند به تبریزمن گفت:برخی از رشته های دپارتمان هنر و معماری مانند عکاسی، طراحی مد و لباس و معماری داخلی با استقبال قابل توجه شهروندان روبرو شده است که تغییر ذائقه آموزشی هنرجویان را نشان می دهد.

مهندس “هومن بیگ نژاد” افزود:در شاخه زبان های خارجی نیز علاوه بر زبان انگلیسی، سایر زبان های زنده دنیا مانند آلمانی، فرانسوی، روسی و ترکی استانبولی به صورت کامل برگزار می شود تا توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به زبان های غیرانگلیسی نیز تحقق یابد و در این خصوص، امر آموزش از طریق اساتید عضو هیات علمی دانشگاه های استان و اساتید پروازی پایتخت که فارغ التحصیلان خارج از کشور هستند صورت می گیرد.

وی اضافه کرد:در بحث آموزش، موسسه ما به نوعی نوآوری کرده و آموزشگاه و دانشگاه را به نحوی ادغام نموده تا با راه اندازی یک مجموعه آموزشی ایده آل، نیازهای یک فارغ التحصیل پوشش داده شود و او بتواند به راحتی وارد بازار کار گردد.

بیگ نژاد با ذکر این نکته که با تمام آموزشگاه های استان تعامل داریم تاکید کرد اگرچه برخی از موسسات میانه خوبی با ما ندارند و متاسفانه به رقابتی ناسالم روی آورده اند که قابل تأمل می باشد، اما در این موسسه سعی بر آن است تا با تمام موسسات آموزشی کشوری و بین المللی تعامل مثبت داشته باشیم.

در الف نوعی از پک های آموزشی به علاقه مندان ارایه می شود که در شهر تبریز وجود ندارند و یا آموزش آنها بسیار کم رنگ بوده و بر اساس نیازهای روز، برای بهره مندی جوانان برگزار می گردد که خوشبختانه تهیه و تدوین سرفصل های دروس مذکور نیز با بهره گیری از دانش روز موسسات خارجی مخصوص خود موسسه می باشد.

البته به کرات خاطرنشان شدند که حمایت های مسئولین سازمان فنی و حرفه ای استان نیز در رشد هرچه بیشتر این موسسه بسیار پررنگ بوده است.

به گفته وی، گسترش موسسه مذکور در صورت همکاری مسوولان استانی به ۴ شعبه از طریق راه اندازی شعبه تهران و آغاز دوره ها و پک های آموزشی برای اولین بار در ایران جهت استفاده نسل جوان از دیگر برنامه هایی است که در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد به شرطی که مرکزیت موسسه آموزش بین المللی “الف” کماکان در شهر اولین ها پا برجا بماند!

طبق مشاهدات خبرنگار تبریزمن، مهمانان مختلفی اعم از مسوولان شهری، اساتید و دانشجویان از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه در حال ورود و خروج به شعبه جدید این موسسه آموزش بین المللی بودند که از آن جمله می توان به حضور فرماندار تبریز و تعدادی از منتخبان مردم استان در مجلس اشاره کرد.

فرماندار تبریز هنگام حضور در شعبه جدید این موسسه آموزشی از عضویت خود در کانال تلگرام “الف” خبر داد و گفت:همواره از مطالب مفید و آموزنده این مجموعه استفاده می نمایم.

رحیم شهرتی فر افزود:وجود چنین موسسه قدرتمند و منحصر بفرد جزو افتخارات تبریز و آذربایجان محسوب می گردد و از هرگونه حمایت قانونی دریغ نخواهم نمود.

شعبه جدید موسسه آموزش بین المللی “الف” در خیابان دانشگاه نبش کوچه گلستان واقع شده است و شعبه قبلی آن که در سال ۱۳۹۱ تأسیس گردیده به فلکه بازار ولی عصر نبش کوچه شباهنگ انتقال یافته است.

 

مطالب این موسسه همچنین از طریق کانال تلگرام قابل دسترس می باشد:

کانال تلگرام موسسه الف

 

photo_2016-08-06_13-29-28

photo_2016-08-06_13-29-35

photo_2016-08-06_13-29-58


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :