شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران تله کام از فردا شنبه ۴ مهر لغایت روز سه شنبه ۷ مهرماه ۹۴ به مدت ۴ روز با حضور فعالان و کارشناسان حوزه ICT گشایش می یابد.

به گزارش تبریزمن، ایران تلکام ۲۰۱۵ صبح فردا ساعت ۹ با حضور سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی و در غیاب دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در سفر نیویورک رییس جمهور را همراهی میکند، افتتاح خواهد شد.

ایران تلکام 2015

در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی بیش از ۲۱۲ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۸۰ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان از ۱۸ کشورجهان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید کارشناسان و علاقه‌مندان خواهند گذارد.

حضور شرکتهای خارجی یا نمایندگی آنان در نمایشگاه امسال از رشد قابل ملاحظه ای نسبت به سال گذشته برخوردار است.

همزمان با نمایشگاه کارگاههای آموزشی و نشست های تخصصی جانبی در مباحث موضوعی نمایشگاه توسط استادان، دست اندر کاران و کارشناسان صنعت مخابرات و ارتباطات کشور نیز برگزار خواهد شد.
نمایشگاه ایران تلکام که از آن می توان به عنوان بزرگترین رویداد و گردهمایی در بخش مخابرات و ارتباطات کشور نام برد ، با حضور فعال سازمان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی مطرح کشور در حوزه ICT و همچنین شرکت های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت ، همه ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :