سومین نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان به همت جمعیت خیریه قلب های سبز و با حمایت بیمه رازی در تبریز گشایش یافت.

به گزارش تبریزمن، روز شنبه روابط عمومی جمعیت خیریه قلب های سبز تبریز، شهرام دبیری رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در آیین گشایش این نمایشگاه ضمن تشکر از فعالیت های این مجموعه به عنوان موثرترین سازمان مردم نهاد در حوزه سرطان کودک در استان آذربایجان شرقی، گزارشی از روند ساخت بیمارستان ۵۵۰ تختخوابی و فوق تخصصی کودکان در شهرک خاوران و ساختمان جدید بیمارستان کودکان تبریز ارایه کرد.

سعید نامور رئیس هیات مدیره جمعیت خیریه قلبهای سبز تبریز هم گزارشی از روند درمانی و پوشش هزینه های درمانی نزدیک به ۸۰۰ کودک مبتلا به سرطان و دغدغه های درمانی این مجموعه برای درمان بهتر و کمک رسانی بیشتر به کودکان تحت پوشش مجموعه ارائه کرد.

وی گفت: مجموعه قلب های سبز به عنوان یک مجموعه موثر مردم نهاد با دغدغه های انسان دوستانه و مسوولیت اجتماعی تشکیل شده و همواره در کنار آسیب دیدگان و قشرهای مختلف کشور بوده است.

نامور اظهار کرد: جمعیت خیریه قلب های سبز با رایزنی ها و ارتباط گسترده ای که با موسسه محک تهران (موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان) داشته، توانسته به عنوان یاور موسسه محک، کودکان مبتلا به سرطان تحت درمان در بیمارستان کودکان تبریز را از لحاظ هزینه های درمانی تحت پوشش خود درآورد و تاکنون مبالغ زیادی را با کمک و یاری موسسه محک برای درمان این عزیزان هزینه کرده است.

در این آیین از تمبر پانزده سالگی فعالیت جمعیت خیریه قلب های سبز تبریز رونمایی و برنامه مزایده ای برای فروش تابلوهای نقاشی کودکان مبتلا به سرطان بستری در بخش خون و آنکولوژی بیمارستان کودکان تبریز با مشارکت فعال مردم نیکوکار تبریز برگزار شد.

عواید بدست آمده از این مزایده، به همراه عواید کلی حاصل از نمایشگاه قرار است صرف هزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان و تجهیز بخش جدید خون و آنکولوژی این بیمارستان شود.

سومین دوره نمایشگاه نقاشی کودکان مبتلا به سرطان جمعیت خیریه قلبهای سبز تا ۳۰ اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی و هنری ۲۹ بهمن تبریز دایر خواهد بود.

جمعیت خیریه قلب های سبز تبریز از ابتدای سال ۱۳۹۲ کودکان مبتلا به بیماری های شبه سرطانی (آنمی) تحت درمان در بیمارستان کودکان تبریز را نیز تحت پوشش حمایت های مادی و معنوی خود قرار داده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :