بازیکن تیم ملی نونهالان ایران گفت: من بسیار دوست دارم دریکی از باشگاه‌های تبریز بازی کنم و بسیار علاقه‌مند هستم در باشگاه گسترش فولاد که از بهترین باشگاه‌های ایران است بازی کنم.

به گزارش تبریز من، حجت خوشبختی بازیکن تیم ملی نونهالان ایران در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت:من  ۱۲ سال دارم و حدود ۷ ماه است که عضو تیم ملی نونهالان ایران هستم و در این مدت با تیم ملی ایران موفق شدم در مسابقات جام جهانی نونهالان در اتریش با تیم ملی مقام  دوم جهان را کسب کنم و در ترنومنت کشور نروژ مقام سوم را با تیم ملی کسب کنم.

وی افزود: من فوتبال خودم را از ملی پوشان آغاز کردم که بعدازآن مدت کوتاهی در تیم نونهالان تراکتورسازی بازی کردم ولی هنگام دعوت به تیم ملی مسوسلان تراکتورسازی با صحبتی که با من داشتنند گفتند یا تیم ملی را انتخاب کن با تراکتورسازی را که من با مشورت با خانواده و تصمیم خودم تصمیم گرفتم در تیم ملی باشم.

بازیکن تیم ملی نونهالان ایران گفت: من در حال حاضر ساکن شبستر هستم و در مقطع ششم در حال تحصیلم و تمرینات خود را هم در شهر خودم پیگری می کنم.

خوشبختی گفت: من بسیار دوست دارم در یکی از باشگاه های تبریز بازی کنم و بسیار علاقمند هستم در باشگاه گسترش فولاد که از بهترین باشگاه های ایران است بازی کنم که امیدوارم با کمک مسولان هم به اهداف خودم برسم و هم به فوتبال کشور کمک کنم.

وی تصریح کرد: من از خانواده و مربیان خودم نهایت تشکر را دارم که همیشه کنار من هستند و در رسیدن به تیم ملی بسیار کمک کردند و امیدارم در آینده بتوانم برای فوتبال ایران مفید باشم .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :